GTX 1060 vs RX 480

Hangisini seçmeliyim?

• Nvidia GTX1060

Oy: 31 53,4%
  • AMD RX480

Oy: 27 46,6%

• Oy verenlerin toplamı
    58
Az önce izledim Full HD'de Very High ayarlarda FPS 85 in altına inmiyor.

@asrrust Az önce baktımda MSI'ın özel kartını göremedim. Rica etsem linkini atar mısın? Bu arada sistemi sinerjiden toplayacağım.

Son düzenleme:
Sinerjide de stokta yok bekleyeceğim eğer aralığa kadar gelmezse GTX1060 alacağım. Ama kararım RX480 alacağım. Herkese iyi günler

image.jpg
Yakında toplayacağım sistem. Nasıl? MSI stoğa girdiğinde ekran kartını MSI ile değiştireceğim. Anakartım iyi mi? Sorun çıkartır mı? Yoksa biraz daha para verip b150m mi almalıyım?

Eğer anakartı değiştirirsem MSI B150M Vdh alacağım.

Son düzenleme:
Öyle yapacağım zaten.

image.jpg
Bu da B150M'li sistem

Anakart seçmekte karasız kaldım. H110M-Pro VH iyi midir? Lütfen cevap verin. Yoksa alttaki resimdeki anakartı mı alayım?

Az önce izledim Full HD'de Very High ayarlarda FPS 85 in altına inmiyor.

@asrrust Az önce baktımda MSI'ın özel kartını göremedim. Rica etsem linkini atar mısın? Bu arada sistemi sinerjiden toplayacağım.
Sinerjiden bende bir sistem almayı planlıyorum.
Sinerjide de stokta yok bekleyeceğim eğer aralığa kadar gelmezse GTX1060 alacağım. Ama kararım RX480 alacağım. Herkese iyi günler

Eki Görüntüle 185724 Yakında toplayacağım sistem. Nasıl? MSI stoğa girdiğinde ekran kartını MSI ile değiştireceğim. Anakartım iyi mi? Sorun çıkartır mı? Yoksa biraz daha para verip b150m mi almalıyım?

Eğer anakartı değiştirirsem MSI B150M Vdh alacağım.

MSİ beklemene gerek yok! Sapphire RX 480 için en iyi marka olacaktır. Ucuz olmasına aldanma! Sapphire AMD ekran kartlarının ana üreticisidir.AMD'nin yetkili ana satıcısıdır.Şuan alabilirsin Sapphire Nitro RX 480. MSİ almana gerek yok. Ha alırsan al sen bilirsin boş yere fazladan para vermiş olursun ayrıca daha kötüsünü almış olursun. NOT:MSİ markasına kötü demiyorum. Bu konuda bilgili olanlar bana hak verecektir. Sapphire Nitro RX 480 MSİ RX 480 'den iyidir...

Anakartına gelecek olursak yeterlidir.B150 alırsan daha kaliteli bir anakart almış olursun.Fakat B150 alman oyunlarda daha iyi fps ve performans alman demek değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı