GTX 1060'lı bilgisayar satılıp laptop almaya değer mi?

TheNorth21

Picopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Şu anda klavye-monitör dahil bilgisayarı 12 bin TL'ye satabiliyorum. Almanya'da i5 10300H RTX 3060'lı Acer bilgisayar almayı düşünüyorum (11.000TL). Sizce laptop almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenci iseniz veya devamlı gezen biri iseniz veya laptoplardan hoşlanıyorsanız alabilirsiniz. RTX 3000 serisi gayet iyidir.

Ekran kartı olarak güzel bir upgrade olur. Almanyadan akrabanız veya tanıdığınız vasıtası ile mi alacaksınız yoksa direkt kendiniz mi alacaksınız? Benim de aklımda benzer bir düşünce var da.

Biraz da yaşam biçimine bağlı tek bir yerde çoğunlukla aynı yerde kalıyorsan değmez bence ama sürekli bir yerlere gidiyorsan falan alınabilir.

Ekran kartı olarak güzel bir upgrade olur. Almanyadan akrabanız veya tanıdığınız vasıtası ile mi alacaksınız yoksa direkt kendiniz mi alacaksınız? Benim de aklımda benzer bir düşünce var da.
Teyzem var.
Biraz da yaşam biçimine bağlı tek bir yerde çoğunlukla aynı yerde kalıyorsan değmez bence ama sürekli bir yerlere gidiyorsan falan alınabilir.
Öğrenci iseniz veya devamlı gezen biri iseniz veya laptoplardan hoşlanıyorsanız alabilirsiniz. RTX 3000 serisi gayet iyidir.

Tek yerdeyim senede 1 kere çeşmeye tatile gidiyorum onun dışında hiç yer değiştirmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı