GTX 1070 için 1440p mi, 1080p mi?

GTX 1070 için olması gereken çözünürlük 2K'dır. Ultra ayarlarda ve kenar yumuşatma gibi detaylar kullanılacaksa 1080p'de de kullanılabilir.

1440p'de kullanılabilir. Monitör almak için soruyorsanız, geleceğe yatırım olarak 2K daha mantıklı olacaktır.

Ben 1070 ile 1080p monitör kullanıyorum. MSAA, Antialiasing, dokular, ayarlar ne varsa fulluyorum ve bu kadar güzel, kaliteli görüntüde yüksek FPS alıyorum. Bence harika bir şey. 1080p monitör tercih ederdim senin yerinde olsaydım.

1080P Ultra seçerdim ben olsam. Kenar yumuşatma kapalı olunca kriz geçiriyorum.

1440pde kenar yumuşatmaya o kadar gerek yok ayrıca görüntüyü bulanıklaştırdığı için sevmiyorum.
1440p'de kullanılabilir. Monitör almak için soruyorsanız, geleceğe yatırım olarak 2K daha mantıklı olacaktır.
Hocam bana 60 fps yeterli. 50de olur duruma göre.
Düşük-orta ayarlar için 2K, ultra ve görüntü detayları açılacaksa 1080p.
Saçmalamayın o kadar da değil bu mantıkla 1080ti 2k kartı. Amacım 144 fps değil.

Son düzenleme:
Zamanında çok tartışılan bir konuydu fakat 1080P de ne kadar ayarları fullersen fulle hiç bir zaman 2K orta ayarlar kadar kaliteli olmuyor görüntü kesinlikle 2K monitör alınması tarafındayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı