GTX 1070 ile Madencilik Ne Kadar Hasar Verir?

Biraz OC açınca yeni değerler böyle. Ekran kartına uzun süreli hasar vermeyecekse böyle devam edeyim günde 20 saat ile?

Screenshot_6.png

Ekran kartının ne derece yıpranacağından emin olamadığım için en düşükte tutmaya çalıştım. Maksimumda çalıştırmak pek aklıma yatmadı fakat +700 memory ve +90 power limit 24 saatte problem olmayacaksa yükselteyim.
Benn 1 aydır böyle kullanıyorum.
Sıcaklık 42-43 derece
Ben sana böyle yap demem, onun kararını kendin vermelisin.
Dediğim ben yapıyorum.
123.JPG

Biraz OC açınca yeni değerler böyle. Ekran kartına uzun süreli hasar vermeyecekse böyle devam edeyim günde 20 saat ile?

Eki Görüntüle 956890
Power limiti 60 seviyelerine düşür, çektiği güç ve sıcaklık azalsın. Şu anda 123 Watt ve 78 derece yüksek.

Benn 1 aydır böyle kullanıyorum.
Sıcaklık 42-43 derece
Ben sana böyle yap demem, onun kararını kendin vermelisin.
Dediğim ben yapıyorum.
Eki Görüntüle 956989

Power limiti 60 seviyelerine düşür, çektiği güç ve sıcaklık azalsın. Şu anda 123 Watt ve 78 derece yüksek.
Merhaba, tek bir 1070 ile aylık net kazancınız nedir?

Merhabalar, yaklaşık 3 sene önce topladığım eski bilgisayarım ile mining yapmaya karar verdim. Çoğunlukla kullanmasam da çok eskimesini istemediğim için en düşük değerler ile günde 16-18 saat arası kazım yapıyorum. 1 sene içinde ekran kartım ne kadar hasar görür tahminen? Power limit koymadan oyunlarda 82 dereceleri bulabiliyor ekran kartımın sıcaklığı. 1070 için en optimal OC ve sıcaklık değerlerini yazarsanız memnun olurum. İyi günler.

Eki Görüntüle 956840

Mining ekran kartına hasar vermez ama kullanım ömrünü azaltır.

Merhaba, tek bir 1070 ile aylık net kazancınız nedir?
Benim kart 1660 Süper. Kazanç ise Eth piyasasına göre değişiyor. Mesela şu an 17.000 TL civarında olduğundan 600-700 TL arası, eğer 13.000 TL ye düşerse 500-600 TL arası gibi. Kısaca şöyle deyim aylık 0,05 Eth kazabiliyorum, artık ne kadara satılırsa.

Benim kart 1660 Süper. Kazanç ise Eth piyasasına göre değişiyor. Mesela şu an 17.000 TL civarında olduğundan 600-700 TL arası, eğer 13.000 TL ye düşerse 500-600 TL arası gibi. Kısaca şöyle deyim aylık 0,05 Eth kazabiliyorum, artık ne kadara satılırsa.
Hocam kazım zorluğunu nereden takip ediyoruz? Konuyla alakalı olarak, 10XX serisi kartların ömrü tahminen ne kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı