GTX 1070 LOL düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Son düzenleyen: Moderatör:
LOL'de bir optimizasyon sorunu olduğunu neredeyse her oyuncu biliyor.

En iyisini de alsan fps belli bir seviyeyi geçmiyor geçse bile sonradan düşüyor.
Örneğin benim sistemimde ilk girişte veya ilerledikce 1200 FPS'lere kadar çıkabiliyor ancak sonrasında düşüyor.
Sizin yaşadığınıza itafen;

Öncelikle bilgisayar parçalarınızın hepsinin tam ve çalışır olduğundan emin olun.
Ardından parça sürümlerini kontrol edin.
Birde şu olabilir,
LOL'ü ve bileşenlerini tamamen kaldırın.
Tekrar kurulum yapın bazen LOL kurulurken gerekli dosyaları yüklemiyor.
Belki LOL bileşenleri tam yüklenmemiş olabilir.
Veya sisteminizde bulunan bir parça çalışması gerektiği gibi çalışmıyor olabilir.

Bilgisayar kaç yıllık? Driver sürücülerini doğru kurduğunuza eminmisiniz.Kalıntı kalmış olabilir DDU ile silip ve en son sürümü yüklemeyi yaparmısınız.Msi afterburner programından oyun içi değerleri atarmisiniz?

LOL 50 FPS ile oynuyorum, bilgisayarım bu.

Sürücülerin güncelliğini kontrol edin. Ek olarak, oyunun dosyalarını taşıma yöntemiyle kurduysanız silip kendi sitesi üzerinden kurun. O şekilde kurmuşsanız ayarlarından tam onarmayı başlatın.

LOL'de bir optimizasyon sorunu olduğunu neredeyse her oyuncu biliyor.

En iyisini de alsan fps belli bir seviyeyi geçmiyor geçse bile sonradan düşüyor.

Xeon E5450 ve Sapphire R7 240 ile en üst ayar gölgeler kapalı 120 144 arası FPS alıyorum. Çok bi optimizasyon sorunundan bahsedemeyiz.

sürücülerim güncel, lolun kendi sitesinden indirdim, bilgisayar 1 yıllık, obs kullanıyorum ara sıra ama obs'de yayın açmasam bile direk cpu kullanımı %100 oluyor. obs'i geçtim normalde de 60-70 alıyorum. bence bu pc ile 170+ almam lazım şimdi darkisback'in attığı videoyu deniyorum hemen yazarım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun zaten nvıdia cpu ile çalışıyormuş.
şeyi de söyliyim arkadaşlar pubgde de aynı şeyler bi bakıma oluyor 50-60 fps civarı pubg de

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı