GTX 1070 sistem görüntü vermiyor

atamersahin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun bi süreden sonra ilk defa kendi sistemimi kuruyorum, videoları izleyerek sistemi kurdum. Kablo bağlantılarını da düzgün yaptığımı düşünüyorum.

• MSI B460M Pro Anakart
  • ASUS Nvidia GTX 1070 Turbo Ekran Kartı
  • Sandisk 3D M2 SSD
  • Corsair Vengeance 16 GB 3000 Mhz Ram
  • i5 10400F İşlemci
  • Corsair Spec-05 650 Watt PSU Kasa

Ekran kartı hariç bütün parçalar 0 alındı. Ekran kartını da akrabamdan aldığımdan dolayı sorun olacağını düşünmüyorum. Sistemi kurdum, her hangi bir zamanda restart atılması gerektiği zaman görüntüm gidiyor. Monitörüm sleep otomatik olarak uyku moduna geçiyor, görüntü alamıyorum. Defalarca denememe rağmen sadece bazı zamanlar BIOS’ta görüntü alabiliyorum hatta Windows kurulumuna sadece restart atmadan BIOS üzerinden flasha erişebiliyorum. Restart yediği an gerek kasa üzerinden gerek Windows kurulumu sonrası görüntü alamıyorum. Sorun nerede olabilir? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Ona göre sistemin o parçasını iade edebilirim, teşekkürler. BIOS’ta RAM'i, işlemciyi ve SSD'yi görebiliyorum. Fanlar çalışıyor, ışıklar yanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle sisteminiz hayırlı olsun. Umarım hiç bir sorun yaşamadan uzun seneler kullanırsınız. Kablolamayı olması gerektiği gibi yaptığınızı ve temiz bir kurulum yaptığınızı düşününce bence sorun ekran kartında.

Geri
Yukarı