GTX 1070 Sistem Windows Kurarken Kernel Security Check Faılure Hatası

Memoww

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar acil bir çözüm için size danışıyorum şimdiden ilginiz için teşekkürler. Yeni bilgisayar topladım arkadaş için. Anakart MSI z170a tomahawk. Ekran kartı MSI GTX 1070 gaming x. 16 GB DDR4 RAM 2400 MHz. İ5 6500 işlemci. Seidon 120V sıvı soğutucı. 650 wattlık güç kaynağı ile kasanın içeriği budur.
Fakat windows yüklemeye geçildiğinde boot yapıyorum. Ama şu ekrana daha ulaşamadım.

1.jpg

Öncesinde o dönme işareti gelmeden takılıyor garanti. Örnek foto atayım size.

2.jpg

Bazen de o takılma hemen sonrası mavi ekran geliyor.

3.jpg

Yani her işlemi denedim. USB'den win10 yükliycektim olmadı. UEFI uyumluydu bu arada. Orjinal win 8.1 CD'si denedim olmadı. Hep o ekranda donarak kalıyor. Toplamayı vatandan yaptığımdan onlar birleştirip bana verdi. BIOS güncelllemesi de yaptım. USB ve CD'yi başka PC'de de denedim onlarda sıkıntısız çalıştı. Bir yardım ederseniz çok mutlu olucam. Vatanı aradım işletim sistemini bizden almadığınızdan yardım edemeyiz dediler :/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı