GTX 1070 Sisteme 1440P Monitör Önerisi

Batuhan Kırali

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sabah evden 1060 alacağım diye çıktım 1070 ile geri döndum. Çok ani oldu bu yüzden monitör alacağım, ancak pek bilgim yok monitör konusunda. 1440P uygun fiyatlı monitör arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. :D

Bir de DSR teknolojisiyle 1080P'den 1440P'ye mi uyarlasam? Bunun için de 1080P monitör tavsiyelerinizi bekliyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bütçe belirtmeden konu açarsanız, 2000 TL monitör de öneren olur. 3000 TL öneren de olur. Bütçenizi belirtirseniz, bütçenize göre tavsiyede bulunuruz. Almışken GTX 1070 ekran kartına yakışır 144Hz bir monitör almak lazım. Onlarda en az 1000-1500 TL civarından başlıyor.

Böyle bütçe belirtmeden konu açarsanız, 2000 TL monitör de öneren olur. 3000 TL öneren de olur. Bütçenizi belirtirseniz, bütçenize göre tavsiyede bulunuruz. Almışken GTX 1070 ekran kartına yakışır 144Hz bir monitör almak lazım. Onlarda en az 1000-1500 TL civarından başlıyor.
Katılıyorum... Bütçe uygunsa 144hz den şaşmamak gerekir. Eğer yetersiz geliyorsa 100Hz hatta 75Hz de keyifli bir deneyim sunabilecektir. Burada dikkat edilmesi gereken (bütçeden sonra) panel özellikleri, kontrast yeteneği, sRGB verimliliği ve tepkime süresi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı