GTX 1070 ve i7 6700k Sisteme Kasa Önerisi

kel9999

Hectopat
Daha fazla  
Alacağım parçalar bu şekilde arkadaşlar;

• Ekran kartı : MSI GTX 1070 Gaming X 8GB 256 BİT
  • İşlemci : İ7 6700K 4 GHZ LGA 1151
  • Anakart : MSI Z170A GAMING PRO CARBON
  • RAM: GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL15 1.35V Dual kit Ram
  • İşlemci Soğutucusu : AKASA VENOM A20
  • SSD : KINGSTON SUV400S37-240GB 550/490
  • HDD : WESTERN DIGITAL BLACK 1TB 3.5" 7200RPM 64MB SATA BLACK HDD
  • Güç Kaynağı : XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS SİLVER 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
Sorularım;
  • İlk olarak bu sisteme yakışır, parçaların rahat sığabileceği ve çalışabileceği bir kasa tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem 650 TL ancak duruma göre daha da arttırabilirim.
  • İşlemciyi ve anakartı O.C. yapmayı düşünüyorum ve bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.
  • Sistemim buna müsait mi?
  • O.C. sonrasında parçalarımın zarar görmesi gibi bir problem olur mu?
  • Olma ihtimali varsa nasıl bir önlem almalıyım?
  • İşlemci soğutucum O.C. için yeterli mi?
  • Güç kaynağım bu sistem için yeterli mi?
  • Bu sistemde eksik veya fazlalık var mı? Var ise bunlar ne?
  • Sistem daha nasıl iyi bir hale sokulabilir?
Cevap veren, vermeyen yardımcı olan, olmayan herkese çok teşekkür ederim. Bu forumda konu açmak ve bilgi alışverişi yapmak benim için bir onurdur. Paylaşılmayan bilgi, bilgi değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Cooler master master case pro 5 kullanıyorum çok memnunum. Size de aynısından yada maker 5 öneririm ön usb portları ledli ve kasa içinde ledli ışıklandııırma mevcut.

Ben Cooler master master case pro 5 kullanıyorum çok memnunum. Size de aynısından yada maker 5 öneririm ön usb portları ledli ve kasa içinde ledli ışıklandııırma mevcut.
Yorumun için teşekkür ederim.
Cooler master mastercase pro 5 çok iyi.
Aerocool xpredator 2 de çok iyi. Elimde garantili bir tane boşta var. 450 ye verebilirim
Yorumun için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı