GTX 1080 2022'de alınır mı?

GTX 1080 de DLSS desteği bile yok ölü yatırım olur senin için. RX 6600 gibi daha güncel daha verimli kartlara para vermek daha akıllıca olur ama sen istemiyorsun. Adın çıkacağına canın çıksın demişler AMD'ninki de o hesap oldu maalesef.

AMD almayı düşünmüyorum artık sürücüleri yüzünden gına geldi. Markadan fazlasıyla soğumuş bulunmaktayım.

RTX 2060 olabilir evet ama artık AMD almayı düşünmüyorum.

Tekrar AMD almayı düşünmüyorum.

RX 500 Serisi ile 6000 Serisini karşılaştırmak saçma. Stabil şekilde çalışıyor. RX 6600 almak yerine diğer kartlara yönelirsen çok büyük hata yapmış olursun tabi yine tercih senin.

AMD almayı düşünmüyorum artık sürücüleri yüzünden gına geldi. Markadan fazlasıyla soğumuş bulunmaktayım.
RTX 2060 olabilir evet ama artık AMD almayı düşünmüyorum.
3700 TL'ye GTX 1080 buldum. Sanırım pazarlıkla 3500'e kapatırım diye düşünüyorum. Peki bu kart 2022 yılında alınır mı sizce? Yani RTX kartlar şu an ucuz ancak o kadar bütçem yok.
Performans olarak 1080 işini görür ama aynı aralıklarda RTX 2060 varken almak mantıksız artık. Hem daha güncel, yeni teknolojileride destekliyor, hemde performansı iyi durumda. Bence RTX tarafına yönelmeniz daha mantıklı olur.

Sen o ekran kartında sürücü sorunları yaşadığın için bence markanın adını kötüleme yani bir ekran kartında yaşadığın için bütün ekran kartlarını çöpe atma yani. RX 6600'lerde pek sorun yok.

Markayı kötülemiyorum aslında yaptığım yorum biraz yanlış. Markayı seviyorum ki zaten halihazırda işlemcisini kullanıyorum. Ama genel olarak bir sürücü sorunu olduğu için ve bir kullanıcı olarak ister istemez şüpheyle yaklaşıyorum. Sonuçta dolar kurunun sabit olmadığı ve her geçen gün ürünlerin fiyatının arttığı bir ekonominin içerisindeyiz. Ulaşmak pek olmadığı gibi ulaşıldığında sorun sıkıntıyla uğraşmak istemiyorum.

GTX 1080 de DLSS desteği bile yok ölü yatırım olur senin için. RX 6600 gibi daha güncel daha verimli kartlara para vermek daha akıllıca olur ama sen istemiyorsun. Adın çıkacağına canın çıksın demişler AMD'ninki de o hesap oldu maalesef.
Aslında kartlardan yana bir sıkıntım yok. Evet gerçekten performanslı kartlar ancak sürücü sorunu da bir o kadar gerçek. Diğer kartlarda durum nedir gerçekten bilmiyorum ama ben gerçekten çok sıkıldım bu sürücü muhabbetinden. Yine de araştıracağım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Aslında kartlardan yana bir sıkıntım yok. Evet gerçekten performanslı kartlar ancak sürücü sorunu da bir o kadar gerçek. Diğer kartlarda durum nedir gerçekten bilmiyorum ama ben gerçekten çok sıkıldım bu sürücü muhabbetinden. Yine de araştıracağım. Teşekkür ederim.
Hocam 3.950'e bırakıyorum bendeki RTX 2060'ı, düşünürsen discordtan iletişime geçeriz. Gayet serin bir kart, testlerini atabilirim. Yalnız garantisi yok, onu söyleyeyim baştan.

Hocam 3.950'e bırakıyorum bendeki RTX 2060'ı, düşünürsen discordtan iletişime geçeriz. Gayet serin bir kart, testlerini atabilirim. Yalnız garantisi yok, onu söyleyeyim baştan.
Valla ilaç gibi teklif ancak şuan onu alabilmem için eldeki kartı çıkarmam lazım. Kısa zaman içinde bir şeyler yapabilirsem ve satılmaz ise sizinle iletişime geçeceğim. Teşekkür ederim.

Valla ilaç gibi teklif ancak şuan onu alabilmem için eldeki kartı çıkarmam lazım. Kısa zaman içinde bir şeyler yapabilirsem ve satılmaz ise sizinle iletişime geçeceğim. Teşekkür ederim.
Olur, dönüş yaparsınız duruma göre. Sitede başka bir arkadaşta ilgileniyordu, o almaz ise size verebilirim.

Merhaba hocam. Naptın, kart aldın mı? 3.800'e bırakacağım ben elimdeki kartı. Düşünürseniz, iletişime geçebiliriz. @YılmazSesi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı