GTX 1080 ASUS Strix vs MSI Gaming X

Hangi GTX 1080 i satın almalıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    58

shooters001

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir aksilik olmaz ise GTX 1080 i alıyorum.
Ancak, Asus veya MSI olacağına tam karar veremedim.
Anketi başlatıyorum. Sizin oylarınız benim için değerlidir.

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum satışa çıktıktan 1 ile 2 gün sonra performans testleri ve performans karşılaştırmaları gelir. En yüksek fps yi vereni al bence. Ve ya kalite ve kolaylığı.

MSI'ın soğutmasını her zaman Asus'dan iyi bulmuşumdur. Ama genede ucuz olanı tercih edin çok da bir şey farketmeyecektir.

Hangisi ucuzsa onu tercih edin. Zaten çok pahalı kartlar 1-2 fps anca oynar. Aynı performans verirler. Biri daha az ısınır. Bunlar önemsiz. İki markada kalitelidir. Hangisi ucuzsa onu tercih etmelisin.

Ikiside cok kaliteli ve cok guzel kartlar. Iki kart arasinda yaklasik 190 TL fark var Asus daha ucuz ( Vatan Bilgisayar ) tabi diger firmalarin fiyatlarina da bakmak lazim. Ben Asus u tavsiye ederim. Performansta cok fark olmayacaktir max 2 FPS olur diye dusunuyorum ki bu kadar guclu kartlarda 2fps problem teskil etmeyecektir. Kart uzerindeki ledler ilgini ceker ise MSI da sadece logo led rengini degistirebiliyorsun fanin yanindaki ledler sabit kirmizi , Asus ta hem fan yanindaki ledlerin rengini hem de arka plakadaki ROG ambleminin led rengini ayarlayabiliyorsun. Ayrica MSI da var mi bilmiyorum ama Asus ta kasa fanlarini ekran kartina baglayip ekran karti yukune bagli olarak bu fanlarin hizi ayarlaniyor.

Umarim bir miktar yardimci olabilmisimdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı