GTX 1080 için i5 6500 yeterli olur mu?

Hayırlı olsun. Letgo üzerinden epey sohbet etmiştik sistemi kurunca haber edersin demiştim. Burdan öğrenmek kısmetmiş [emoji4] Güle güle kullanın hocam.
Sağol hocam ama daha dün akşam 18,00 da kasa elime geçti anca bugün eksiklerini falan giderdim Letgo'ya bakmadım bile. :)

O heyecan bi süre yeter zaten sana [emoji1] bende hof almıştım o geldi az önce
IMG_1480240492.597899.jpg

Bir kart ancak bu kadar yakışıklı olabilir [emoji4]

Hakkaten benim 1080'den daha güzel görünüyor. :D Tabi daha sonra fotoğraflarını atıcam kasanın kenarından şeffaf kapaktan ekran kartının yeşil yeşil GeForce GTX diye parlaması beni benden alıyor.

Hocam öncelikle hayırlı olsun sisteminiz. Sistemi nereden topladığınızı rica etsem söyler misiniz ?
Sağolun, teşekkür ederim. Sistemi Eksen Bilgisayar Kadıköy şubesinden topladım, elden aldım aynı gün içerisinde teslim ettiler( 2.5 saatte teslim aldım ve monitörü de oralarda bir ikince el satıcısından test ederek aldım).

Sağolun, teşekkür ederim. Sistemi Eksen Bilgisayar Kadıköy şubesinden topladım, elden aldım aynı gün içerisinde teslim ettiler( 2.5 saatte teslim aldım ve monitörü de oralarda bir ikince el satıcısından test ederek aldım).

Peki internetten almayı düşünsem fiyat farkı olur mu ?

Peki internetten almayı düşünsem fiyat farkı olur mu ?
Hocam bu konuda çok net bir bilgim yok ama gözlemlerimi anlatayım. Ben aynı sistemi internetten 100 lira daha ucuza toplamıştım ve ayrıca 2 haftadan fazla Eksen Bilgisayar'ı ve diğer siteleri takip ediyordum, en son pc için ayırdığım para elime geçmeden 2 gün önce sitede sabit dolar kuruyla bi' önceki gün daha ucuza mâl olan sistem, para elime geçtiğinde fiyat farkı 200 lirayı geçiyordu. Sonra anladım ki dolar yükseldiği için bunlar yine dolar kurunu sabit tutup etiket fiyatını bi' miktar artırmışlar.( Tabi yine Eksen Bilgisayardan aldım elden nakit ile ödemem gerekiyordu ama Teknobiyotik'te aynı sistemi 50 lira falan daha ucuza toplayabiliyordum.)
Ayrıca 200 - 300 liralık alış-verişler dışında ben şahsen internete nazaran yüz yüze alış-verişi tercih ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı