GTX 1080 için işlemci önerisi

hcdmn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
ASUS ROG 1080 8 GB ekran kartı var sistemimde. Genel olarak PUBG oynuyorum. İşlemci ve anakartımı yükseltmeyi düşünüyorum. (Ekran kartını yükseltecek bütçe maalesef.)
5600X ya da 5700X alma fikrim var.
Teknik olarak bu iki işlemci de ekran kartımı sorunsuz besler mi? Eğer beslerse 5700X'e fazladan para vermeyelim. Aradaki farkla modüler bir PSU alabilirim. Ayrıca anakart önerilerine de açığım. Anakart için bütçem 3000 TL. İyi sosyaller.

Merhaba,
ASUS ROG 1080 8 GB ekran kartı var sistemimde. Genel olarak PUBG oynuyorum. İşlemci ve anakartımı yükseltmeyi düşünüyorum. (ekran kartını yükseltecek bütçe maalesef.)
Teknik olarak bu iki işlemci de ekran kartımı sorunsuz besler mi? Eğer beslerse 5700X'e fazladan para vermeyelim. Aradaki farkla modüler bir PSU alabilirim. Ayrıca anakart önerilerine de açığım. Anakart için bütçem 3000 TL. İyi sosyaller.

Ryzen 5 1600 AF bile o ekran kartını besler.

12400F modeline de bakabilirsiniz. Sonuçta bir sonraki nesilde de bu soket kullanılcakken iyi de bir upgrade şansı doğabilir ilerleyen yıllarda.

Merhaba,
ASUS ROG 1080 8 GB ekran kartı var sistemimde. Genel olarak PUBG oynuyorum. İşlemci ve anakartımı yükseltmeyi düşünüyorum. (Ekran kartını yükseltecek bütçe maalesef.)
İşlemciyi ikinci el, anakartı sıfır alın derim. Mevcuttaki anakartınız DDR4 mü? Belki RAM belleklerinizin frekansı düşüktür onları da yenilemek isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı