GTX 1080 sistem düşük performans

aizennsasuke1

Decapat
Selamlar 2 hafta önce MSI GTX 1080 Gaming X modelini aldım fakat oyunlarda LOL, Smite vs Fight sırasında FPS düşüyor kasıyor bariz şekilde sistem özellikleri ile o oyunlarda kasmasına imkan yok. 2K ekran aldım gene aynı kasıyordu 1080P aldım gene aynı. DSR'dan kaynaklanan darboğaz mı dedim oyunları DSR açıyorum gene aynı. Sistem oyunda 9 GB RAM kullanıyor acaba o yüzden mi? SSD yok diskte bir arıza mı var acaba? HD Tune test yapıyorum orada da sıkıntı yok. Ne yapmalıyım?

Sistem özellikleri:
  • GTX 1080 Gaming X
  • Intel i7 7700
  • 16 GB 2133 MHz RAM
  • FSP 700 Watt Power Supply
  • MSI B250M Pro VD Mainboard
Adsız.png
Adsızfawfwaf.png
afwafawfwaf.png
awfwafw.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar 2 hafta önce MSI GTX 1080 Gaming X modelini aldım fakat oyunlarda LOL, Smite vs Fight sırasında FPS düşüyor kasıyor bariz şekilde sistem özellikleri ile o oyunlarda kasmasına imkan yok. 2K ekran aldım gene aynı kasıyordu 1080P aldım gene aynı. DSR'dan kaynaklanan darboğaz mı dedim oyunları DSR açıyorum gene aynı. Sistem oyunda 9 GB RAM kullanıyor acaba o yüzden mi? SSD yok diskte bir arıza mı var acaba? HD Tune test yapıyorum orada da sıkıntı yok. Ne yapmalıyım?

Sistem özellikleri:
  • GTX 1080 Gaming X
  • Intel i7 7700
  • 16 GB 2133 MHz RAM
  • FSP 700 Watt Power Supply
  • MSI B250M Pro VD Mainboard
Eki Görüntüle 327842Eki Görüntüle 327843Eki Görüntüle 327844Eki Görüntüle 327845
Buradan pek bir şey anlayamıyoruz oyun içinden afterburner ile bir kaç görüntü atar mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı