GTX 1080 Ti hala alınır mı?

Bu daha çok sizin kullanım amacınıza bağlı, çok genel bir soru sormuşsunuz... Mühendislik uygulamaları veya yapay zeka gibi ağır işlerle yormayacaksanız gayet alınabilir şuan neredeyse tüm oyunları yüksek-orta düzeyde rahatlıkla oynatabilir zaten 4-5 sene sonra da orta-düşük ayarlara okeyseniz neden olmasın :)

3-4K fiyat aralığına alternatif yeni nesil ne kartlar var ki?

Eski ve yüksek güç tüketimli kartların sorun çıkarma olasılığı daha yüksektir kumar olur 1080 Ti ben tercih etmem.

Uygun fiyata en kötü 3050'den itibaren bakmaya başla derim. Ekran kartı dedin mi NVIDIA olmalı. 1080 Ti artık içi geçmiş. Hem çok çekiyor hem ısınıyor bir de çipi büyük bayağı.

Screenshot_20230401-233815_Chrome Beta.jpg

Emin misiniz? Bütçem kısıtlı ve bana kesinlik lazım, ikilemde kalıp yanlış bir model almak istemiyorum. Umarım alacağım karttan pişman olmam.

Ne gülüyorsun birader.

Biraz araştırdım. 6600 performans olarak 1080 Ti'dan geride, 6600 XT ise bayağı önde ama fiyat olarak da önde.

Güncel durum, şehrimde elden teslim alabileceğim iyi durumda bir 6600 buldum, 1080 Ti daha ucuz ve performanslı ama yorumlarınız beni 6600'ün daha avantajlı olduğuna ikna etti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı