GTX 1080 Ti Monitör Değiştirmek Performansı Arttırır mı?

Value

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
  • Intel 7820X işlemci
  • Asus Strix GTX 1080Ti ekran kartı
  • Asus Strix X299 E-gaming anakart
  • G-SKILL Trident Z 16GB RAM
  • Corsair H115I Sıvı Soğutma
  • Thermaltake Toughpower 850W RGB 80+ PSU
  • ASUS PG278QR 2K 1MS 165Hz monitör
Sistemim bu şekilde, 3 gün önce bu sistemi FHD, 60HZ, 1MS bir monitörde kullanmaktaydım ve BF1 olsun GTA V olsun 60 FPS'lerde oynuyordum ve monitöre bağlıyordum bu durumu.
Şimdi ise yeni aldığım PG278QR model monitör ile yine aynı değerleri görüyorum. Benchmark testlerinde güzel puanlar alıyorum. Sorun nedir? Ne olabilir? Anlamış değilim...
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Passmark 9'u kullanınız. Benchmarklarda bir performans artışı olmaz ancak oyunlarda o kart için en az 2K monitör gerek. 2K 144 Hz monitörlere de bir bakabilirsiniz.

Değerler düşük ve arkadaş belirtmiş ASUS PG278QR 2K 1MS 165HZ Monitör kullandığını biraz daha dikkatli okumalısın. FPS sınırlandıran bir şey mi var acaba ? En son güncel bir windows 10 kurulumu yapıp driverleri kendi sitelerinden tek tek güzelce kurup dener misin ?

Son düzenleme:
Değerler düşük ve arkadaş belirtmiş ASUS PG278QR 2K 1MS 165HZ Monitör kullandığını biraz daha dikkatli okumalısın. FPS sınırlandıran bir şey mi var acaba ? En son güncel bir windows 10 kurulumu yapıp driverleri kendi sitelerinden tek tek güzelce kurup dener misin ?

Sanırım en iyisi dediğin gibi Windows’u en silip tekrar kurmak iyi olacak. Sonuçları yazacağım. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı