GTX 1080 Ti Sistem Toplama

Tamer Keskin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sistemi satın almadan önce sizlere danışmak istedim.

Genel olarak PUBG ve bu tarz oyunlar oynanacak. Bazende orta seviyede Photoshop kullanılacak.

Resimdekilere ilave olarak, ekran karti MSI 1080 Ti düşünüyorum. Monitör ise Asus MG248Q karar kıldım.

Değişikliğe gerek var mıdır? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

upload_2017-6-24_14-1-48.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen sistem toplayınız. Ayrıca GTX 1080Ti için uygun monitörünüz var mı? (En az 2K) Son bütçeniz ne kadar? Bir de SSD nerede?

MSI X370 Krait Gaming
Ryzen 1800X
Kingston Hyperx Predator 16 GB 3200 MHz
WD1003FZEX
Samsung 960 Pro 512 GB
MSI GTX 1080ti Aero 11 GB
NZXT S340 Elite kasa
NZXT Kraken X42 140 mm sıvı soğutma
Corsair CX750m

GTX 1080 Ti ve Full HD monitör kombinasyonundan haz alacağına emin misin?

4k monitor fiyatlari malum. Ekran kartini 1080 Tİ secmemdeki mantik ileriye donuk yatirim acikcasi. Su haliyle yeterli gelecegini dusunuyordum. Monitor onerin varsa inceleyebilirim.

1080Ti için 2K monitör tavsiye etmiyorum. 4K monitörlere bakınız. Bu bütçeye SSD'siz sistem önermem.
Benim alacagim monitor 1500 tl civari. 4K'lardaki fiyat malum. Uygun fiyatli onerin varsa inceleyebilirim. Tesekkurler.

Tesekkurler hocam. İnceleyecegim.

Ekran kartı sana "görmek istediğin" görüntüyü sağlamaz, ekran kartını üst seviyelere çıkarttıkça daha iyi görüntü anlamına gelmez. Önce ekran kartı sonra monitör yerine, önce monitör sonra ekran kartı şeklinde sistemini oluştur. Önce "beğendiğin" monitörlere bak, "görmek istediğin" kaliteyi edin ve daha sonra artan parayı ekran kartına yatır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı