GTX 1080 Ti Sistem Toplama

İnventus'taki "uzman" kafayı bulmuş demek ki. 850 Watt aşırı gereksiz. SLI sistem için bile 850 Watt lazım değil.

Merhaba,

Sistemi satın almadan önce sizlere danışmak istedim.

Genel olarak PUBG ve bu tarz oyunlar oynanacak. Bazende orta seviyede Photoshop kullanılacak.

Resimdekilere ilave olarak, ekran karti MSI 1080 Ti düşünüyorum. Monitör ise Asus MG248Q karar kıldım.

Değişikliğe gerek var mıdır? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 243751
1)AOC AGON AG241QG 60,5 cm Monitor schwarz/rot: Amazon.de: Computer & Zubehör
2)Zalman ZM700-LX Power Supply Unit: Amazon.de: Computer & Zubehör

Bunları Tavsiye ederim

Merhaba öncelikle ucuz 4k monitör yok diye isyan etmenize gerek yok : Viewsonic o işi çözüyor.
Viewsonic VX2475SMHL-4K 23.6" 2ms (2xHDMI+MHL+Display) 4K Fiyatı
Normalde daha ucuzdu fakat fiyatı biraz artmış, Technopat incelemesi: Viewsonic VX2475Smhl-4K İncelemesi - Technopat

Bugün kullanıcı incelemeleri bölümünde GTX1080'i kendi kullanımıma göre yorumladığım bir yazı yazdım henüz onaydan geçmedi fakat onaydan geçtikten sonra bir bakmanı öneririm.

GTX1080'i bile Full HD'de ne açarsan aç tam olarak kullanamadığın durumlar oluyor ki GTX1080Ti %40 daha performanslı.

Güncel oyunlardan birisi Prey'i denedim gördüğün gibi ekran kartı genelde %80'de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Full HD'de kullanamazsın değil tabii ki kullanabilirsin fakat peşinen o kadar para harcamana gerek yok.

Linkini attığım monitörü beğenirsen GTX1080Ti ile güzel bir kombo oluştururlar. Neden G-Sync yok diye üzülme panel zaten 60Hz çok birşey kaybetmeyeceksin.

Ryzen sistem topla diye belirtmeme gerek yok, birçok kişi söylemiş zaten tavsiyelere uyman doğru olacaktır (y)
Hocam iyi güzelde 144 hz değil ? Multiplayer oyunlarda özellikle de FPS oyunlarında 144 hz çok önemli. Yok ben 4k oynayacağım multiplayer oyunlarla da fazla işim olmaz diyorsan alınabilir. Fakat Multiplayer oyunculuk senin için önemliyse şu monitöre bir bak derim http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-...-adaptive-sync-2k-dp-port-gaming-monitor.html .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı