GTX 1080 veya GTX 1070 Özel tasarım satın almak için mağaza önerisi

Daha fazla  
Uzun zamandır araştırıyorum. Ve birkaç site buldum. Hepsiburada.com'da GTX1080 MSI tasarım versiyonu bir ara 4.300 TL gibi faiş bir fiyata satıyordu şu anda ise 3.400 gibi bir fiyattan satıyor. Game Ekstra ve Sinerji haricinde daha uygun fiyatlı siteler önerebilir misiniz? Yurt dışı istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz neresiyse oradan alın nokta.
@Nemesis171 Hocam özel tasarımı daha ucuz. F.E stokta kaldıysa ya koleksiyon için alırsın ya da almazsın stokta az kaldığı için o pahalı.
ASUS GTX1080 ROG STRIX 8GB GDDRX5 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı
Hocam MSI daha iyidir Asus daha kötüdür falan diye kimse demesin Zotac AMP! hariç en ucuzu hangisiyse alın. Asus Türkiye teknik servisi kötü demeyin yani burası Türkiye hangi alan olursa olsun atıp tutarlar. MSI Türkiye de çok kötü bir şey yaptı sponsorlukla alakalı bildiğin yalan söyledi bunu anlatmama gerek yok. Ahmet Sonuç ile Orkun Işıtmak konuşmasını izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Garantiye verecekseniz ve İngilizce biliyorsanız Global ile konuşmanız sizin için daha iyi olacaktır.
@Glitchy
Ona gümrük vergisini ekledin mi kargo parası falan?

Hepsi eklendi :). Yoksa 2100'e filan. Tek sorun garanti. Ama onu da amazon'a yolluyorsun hallediyor öyle bir kuralı olmasa da.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı