GTX 1080 yerine 700 lira daha verip 1080 Ti almaya değer mi?

Adamın tam olarak sorduğu sorunun cevabı buydu, laf sokarak bir yerlere gelmeye çalışmak çok zavallıca bir hareket.
Doğru bir noktaya değindiği için tebrik ettim. Asıl zavallıca hareket bu duruma karşı tavrımı dalga olarak anlamaktır. Kafandaki şu tabuları yık.

Doğru bir noktaya değindiği için tebrik ettim. Asıl zavallıca hareket bu duruma karşı tavrımı dalga olarak anlamaktır. Kafandaki şu tabuları yık.
Millete felsefe ayarı çekmekten bıkmadın mı? Burnunu biraz aşağı indir...

R vitesi ne işe yarıyor, hem arabalarda hem insanlarda.
Bunları ortaokul 6.sınıfa kadar öğrenmen gerekiyordu. Tıpkı sorulan bir sorunun ardına soru işareti koyulması gerektiği gibi. Birde eğitim sistemi iyi diyorlar. Alın size canlı bir örnek.
Millete felsefe ayarı çekmekten bıkmadın mı? Burnunu biraz aşağı indir...
Üslubunu takın.

Bunları ortaokul 6.sınıfa kadar öğrenmen gerekiyordu. Tıpkı sorulan bir sorunun ardına soru işareti koyulması gerektiği gibi. Birde eğitim sistemi iyi diyorlar. Alın size canlı bir örnek.

Üslubunu takın.
Üslubum gayet net. Mesajlarından bile burnunun çok havada olduğu belli oluyor. Sorunun varsa rapor et. Maalesef Ego raporlama sebebi olmadığı için ben yapamıyorum ;)

Gençler, konu sahibine 3070 bekle diyorsunuz da, 3.500 TL bütçesi var. Bekle dediğiniz kart en az 6.000 TL olur. Neye istinaden böyle bir tavsiye veriyorsunuz? :D

1080Ti artık daha çok 1080P kartı sayılır. 2K için de kullanılabilir fakat yeni oyunlarda ayarlardan kısmanız gerekebilir. Ben de kullanıyorum ve çok memnunum. Rog Strix'in soğutması mükkemmeldir ve gürültüsüz çalışır.

Geri
Yukarı