GTX 1080'de Coil Whine Vakaları Baş Gösterdi

GTX 970'de birlikte anılmaya başlanan coil whine problemleri bu sefer de GTX 1080 ile birlikte anılacak olabilir. Yorum yapmak için fazlasıyla erken fakat 2 farklı üreticinin kartlarında da coil whine problemlerinin olduğu gözüküyor. ( Gigabyte ve Evga )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlginç, MSI ve Founder's Edition'da karşımıza çıkmadı. İnceleme nerede kaldı diye çok soran var ama kartları stres altına sokuyoruz, farklı güç kaynakları ile deniyoruz olmadığından emin olmak için. Bakalım...

İlginç, MSI ve Founder's Edition'da karşımıza çıkmadı. İnceleme nerede kaldı diye çok soran var ama kartları stres altına sokuyoruz, farklı güç kaynakları ile deniyoruz olmadığından emin olmak için. Bakalım...
MSI GTX 1080'i Corsair 250D kasaya -elinizde varsa tabi- sığıp sığmadığını deneyebilir misiniz? Yüksekliğinden dolayı ve güç girişinin en üstte olusşundan dolayı sığmayabileceğini düşünüyorum. Ben MSI GTX 1070 almayı bekliyorum.

Gerçekten kötü olmuş. Umarım 2. ve 3. serilerde bu olmaz. Bu arada adamlar hemen evlerine kartları doldurmuş. Türkiye'de Medya dışında GTX1080'e sahip olan kaç kişi var merak ediyorum. Yabancı forumlarda herkes kendi kartını söylüyor GTX1080 olarak. Biz ise birisi var mı diye arıyoruz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı