GTX 1650 4 GB Valorant FPS düşüşü

bluehaze99

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant oynarken cok canımı sıkan bir durum var. FPS'im ateş ettikçe düşüyor, eskiden daha yüksek FPS alırdım. Şu an 85 falan görüyorum.
Sistem özelliklerim:
AMD Ryzen 3 2300X Quad Core Processor
GTX 1650 4 GB 128bit
Bu sistemle böyle droplar yemem normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu aralar Valorant'ta nasıl bir problem varsa bende RX560 4 GB sistemle 40-120 arası FPS alıyorum. Farklı oyunlarda dene örneğin YouTube'dan sisteminin FPS videoları çıkar muadil işlemcilerle. İzle aynı oyunları indirip test et. Sadece Valorant'ta olabilir sorunun bende aynı sıkıntıdan müzdaribim.

Arkadaşlar, Valorant oynarken cok canımı sıkan bir durum var. FPS'im ateş ettikçe düşüyor, eskiden daha yüksek FPS alırdım. Şu an 85 falan görüyorum.
Sistem özelliklerim:
AMD Ryzen 3 2300X Quad Core Processor.
GTX 1650 4 GB 128bit.
Bu sistemle böyle droplar yemem normal mi?

RAM miktarınız nedir acaba?

Oyun işlemci oyunu olduğu için işlemcinden yana problem yaşıyorsun. Yazılımsal olarak bilgisayarını temizleyebilirsin hard diskte daha çok boşluk açabilirsin Nvidia denetim masasından tüm FPS ayarlarına tekrar bakabilirsin. Donanımsal olarak işlemcinin termal macununu yenileyip bilgisayanı tozlardan tamamen arındırabilirsin. Ekstra olarak 8 GB RAM kullanıyorsan 16ya çıkarmanda çok yararına olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı