GTX 1650 laptop Ekran kararması ve cızırtı sesi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi geceler herkese. Bu gün, Netflix üzerinden film izlerken aniden ekran karardı ve garip bir cızırtı sesi gelmeye başladı. Kapatma tuşuna basıp bilgisayarımı kapattım ve tekrar açtım. Ama bir daha olmadı. Biraz yormaya çalıştım bilgisayarı; aynı anda hem oyun indirirken arkada birden çok işlem yaptım vs. ama bir daha olmadı nedense. Sizce bu neden olmuştur? Herhangi bir hata falan vermedi(mavi ekran gibi), direkt ekran karardı ve cızırtı sesi geldi. Bilgisayar özelliklerim;

- NVIDIA GTX 1650.
- Intel i5 9300h.
- DDR4 16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler herkese. Bu gün, Netflix üzerinden film izlerken aniden ekran karardı ve garip bir cızırtı sesi gelmeye başladı. Kapatma tuşuna basıp bilgisayarımı kapattım ve tekrar açtım. Ama bir daha olmadı. Biraz yormaya çalıştım bilgisayarı; aynı anda hem oyun indirirken arkada birden çok işlem yaptım vs. ama bir daha olmadı nedense. Sizce bu neden olmuştur? Herhangi bir hata falan vermedi(mavi ekran gibi), direkt ekran karardı ve cızırtı sesi geldi. Bilgisayar özelliklerim;

- NVIDIA GTX 1650.
- Intel i5 9300h.
- DDR4 16 GB RAM.
Merhaba,

Aynı sorun 2 kere başıma geldi. İlki yine yakın zamanda oldu tam hatırlamıyorum ama bugün internetten dizi izlerken 30 sn ileri sardım ve aynı ekran karardı ve cızırtılı ses geldi on off tuşuyla resetledim laptopu sebebini öğrendin mi ?
Msı ge75 raider
İ7 10750h rtx 2060 16 gb ram li sistem benim de

Geri
Yukarı