GTX 1650 sistem ilk açılışta oyunlarda düşük FPS veriyor

Efekan26

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı ilk açtığımda normalde 200 sabit FPS aldığım oyunlarda 60 45 FPS alıyorum bilgisayarımı resetleyince düzeliyor ekran kartı sürücülerim falanda güncel sistemim.
NVIDIA GTX 1650.
Ryzen 5 5600G.
8 GB RAM.
512 GB SSD.
Allah rızası için yardım edin bilen varsa yazsın bilgisayarı ilk açında sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı ilk açtığımda normalde 200 sabit FPS aldığım oyunlarda 60 45 FPS alıyorum bilgisayarımı resetleyince düzeliyor ekran kartı sürücülerim falanda güncel sistemim.
NVIDIA GTX 1650.
Ryzen 5 5600G.
8 GB RAM.
512 GB SSD.
Allah rızası için yardım edin bilen varsa yazsın bilgisayarı ilk açında sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.
İşlemci ekran kartı sıcaklık değerlerini paylaşabilir misin?

Bilgisayarımı ilk açtığımda normalde 200 sabit FPS aldığım oyunlarda 60 45 FPS alıyorum bilgisayarımı resetleyince düzeliyor ekran kartı sürücülerim falanda güncel sistemim
NVIDIA GTX 1650
Ryzen 5 5600G
8 GB RAM
512 GB SSD
Allah rızası için yardım edin bilen varsa yazsın bilgisayarı ilk açında sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum

Kaç saatlik kullanım sonrası oluyor bu fps düşüşü?
Bilgisayarı yeni aldım 1 ay oldu 1 haftadır bu problemi yaşıyorum gün içerisinde her zaman boyle ilk açtığımda düşük fps alıyorum yeniden başlatıyorum fps düzeliyor
İşlemci ekran kartı sıcaklık değerlerini paylaşabilir misin?
Ekran kartım 35 derece islemcim 33 derece ilk açtığımda @Gülhane Gazozu

Yeni konular

Geri
Yukarı