GTX 1650 sistemde Vega 8 GPU ısınıyor

vanbooshin

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, R5 3550H GTX 1650 laptopumda işlemcimle beraber gelen Vega 8 ekran kartım var ancak oyunlarda varsayılan ekran kartım 1650 olmasına rağmen Vega 8, 1650'den fazla ısınıyor. Sebebini açıklayabilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçini temizlemeyle alakası ne sorabilir miyim? Ezbere konuşmayın.

Ya hocam çok biliyorsan bir tavsiye de sen bul. Adam bilgisayarın kaç yıllık olduğu en son ne zaman temizlendiği hakkında bilgi vermemiş. Belki bilgisayarı fan çıkışları kapanacak yerlerde kullanıyordur. Temizlerse iyi olabilir ama adam sonradan yazmış 3 aylık diye. Ben de çözümünü açık ve bariz şekilde verdim. Sen ne dedin Vega 8 işlemciye bağlı o ısınırsa oda ısınır :D. Evet yorumun doğru fakat bir çözüm değil. Kullanıcı için boş bir bahane sunuyorsun ve burada millete saçma sapan yorumlar yapıyorsun? Ne alakası var ezbere konuşma diyorsun. Ne diyeyim bilgisayarı buzdolabına koy orada oyna falan mı diyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hocam çok biliyorsan bir tavsiyede sen bul boş kafa yorma. Adam bilgisayarın kaç yıllık olduğu en son ne zaman temizlendiği hakkında bilgi vermemiş. Belki bilgisayarı fan çıkışları kapanacak yerlerde kullanıyordur. Temizlerse iyi olabilir ama sonradan yazmış üç aylık diye. Bende çözümünü açık ve bariz şekilde verdim. Evet yorumun doğru fakat bir çözüm değil. Kullanıcı için boş bir bahane sunuyorsun ve burada millete saçma sapan yorumlar yapıyorsun? Ne diyeyim bilgisayarı buzdolabına koy orada oyna falan mı diyeyim?
Arkadaş sıcaklık 90 dereceye çıkıyor dememiş. Her sıcaklık konusunda içini temizle mantığınız ne zaman gidecek? İçini temizleyince gerçekten çözülür mü sanıyorsun? İçini temizlemek senin için sıvı soğutma bağlamak gibi bir şey herhalde. Saçma sapan yorumlar yapan da sensin. Yazım kurallarına da dikkat et. Bu forumun kuralları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı