GTX 1650 Super Satıp GTX 1070 Almak

firee

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI GTX 1650 Super Ventus XS OC ekran kartım var. Arkadaşımın temiz oyun dışında kullanılmamış 1070'i var 1-2 senedir kullanılmıyor. Bunu satın almak mantıklı mı? 1070 şu anda alınıp kullanılır mı?

MSI GTX 1650 Super Ventus XS OC ekran kartım var. Arkadaşımın temiz oyun dışında kullanılmamış 1070'i var 1-2 senedir kullanılmıyor. Bunu satın almak mantıklı mı? 1070 şu anda alınıp kullanılır mı?
Ben yedek kart olarak 1070ti kullanıyorum. Hala 3A oyunlarda 60+ verebilen güçlü kaslı bir gpu.

ama düz 1070'e değil de 1070ti mantıklı olur.

Fiyatlarına bakmam lazım düşüneceğim teşekkürler.

Arkadaşımla bir fiyat konuşmadık daha ama 2.5k civarı tahmin ediyorum.

Temizliğinden eminim sadece oyun oynanmış bir kart.

2.5 ona vereceğinize 1660S-TI veya 5600XT alın. Ben 2750'den kutulu Gaming X 5600XT aldım gayet memnunum.

Kartın temizliğini nasıl anlayacağım? Herhangi bir test var mı kontrol edebileceğim.

Gidin kartı görün, temiz kart ve yorulmuş kart arasında ciddi bir görüntü farkı oluyor zaten. Sonrasında FurMark testine tabii tutun ve bu sırada fan hızına, sıcaklık değerine ve MHz değerlerine bakın, bunun yanında test içerisinde kartın siyah ekran, ekran kararması, ekranda çizgi, git gel yapmaması lazım. Mümkünse RDR2 tarzı oyunlarda bir 10dk geçirin.

Geri
Yukarı