GTX 1650 Super vs RX 570 8 GB

Neden ki AMD'de güzel ekran kartları üretiyor. İlla NVIDIA alacağım diye parasını çöpe atan bir sürü insan var yapmayın böyle. :D.

Herkezin farklı fikri ben herkese fikriye saygılıyım ama kendi fikrim NVIDIA GeForce GTX 1650S nedeni AMD ucuz olsa bile ekran kartı, da AMD bir sürü sorunu var Driver O.c yaparken ekran kartıyım bozunması ve ısınma sorunu zaten AMD ekran kartlarına 2.el,den güvenmen asla mining olma ve bozuk çıksa çok yüstek.

Herkezin farklı fikri ben herkese fikriye saygılıyım ama kendi fikrim NVIDIA GeForce GTX 1650S nedeni AMD ucuz olsa bile ekran kartı, da AMD bir sürü sorunu var Driver O.c yaparken ekran kartıyım bozunması ve ısınma sorunu zaten AMD ekran kartlarına 2.el,den güvenmen asla mining olma ve bozuk çıksa çok yüstek.
AMD ekran kartlarıyla ilgili önyargılar aldı başını gidiyor. 2 aydır RX 570 kullanıyorum O.C da yapıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. İlla NVIDIA olacak diye bir şey yok. AMD de piyasada iyi ekran kartları üretiyor.
rx570 almalısın hocam daha hesaplı oluyor bende kullanıyorum memnunum
Bütçe varsa GTX 1650S almalı. RX 570'den çok daha iyi bir kart ama tabi daha pahalı.

AMD ekran kartlarıyla ilgili önyargılar aldı başını gidiyor. 2 aydır RX 570 kullanıyorum O.C da yapıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. İlla NVIDIA olacak diye bir şey yok. AMD'de piyasada iyi ekran kartları üretiyor.

Bütçe varsa GTX 1650S almalı. RX 570'den çok daha iyi bir kart ama tabii daha pahalı.

Reyiz ben AMD RX480 kullandım üstüne AMD XT 5600 kullandım hepsi yüstek performans verse bile hep sorun çıkartı şu an GTX 1070 kullanıyorum hiç sorum çıkartmadı.

@Kastor O.C yapabilen, voltajdan frekanstan anlayan insan zaten sıkıntı yaşamaz. Acemiler basit sorunları çözmeyi bilmediği için watman hatası voltaj eksikliği bilmemne bilmemne... Acemiler AMD kullanmasın arkadaşlar, siz rahat edin biz de sizin boş karalamanızla uğraşmayalım.

Bu gün AMD hem ısınma hem de yazılım sorunlarını ciddi oranda aşmıştır ve özellikle de ısınma konusunda ciddi bir farkla rakibini geçmiştir. AMD ekran kartlarındaki sorunların çoğu fabrika çıkışında eksik voltaj veren ve frekans arttıran üreticilerden kaynaklanır. Yazılımdan biraz anlayan insan için bunun çözümü bir iki dakikadan uzun sürmez.

Geri
Yukarı