Zotac GTX 1650 Super vs RX 570 4 GB

Arkadaşlar bütçe 4K civarı ve Cronos Phantom 550 | R3 3100 RX 550 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com sistem bu bunun ekran kartını yükseltip almayı düşünüyorum
4K civarına şu sistemi toplamıştım, siz bütçe arttırıp ekran kartını 1650 Super yapın.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anakart : Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 2133MHz DDR4 Soket AM4 mATX Fiyatı
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci : AMD RYZEN 3 3100 4 Core, 3,60-3.90GHz 65W Wraith Stealth FAN AM4 Tray MPK
Ram : Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı
Ekran Kartı : Palit NVIDIA GeForce GTX 1650 GP OC 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Depolama : GIGABYTE GP-GSTFS31240GNTD 240GB Sata3 SSD Disk | En Ucuzu Akakçe
Kasa : Zalman N2 Beyaz LED Fan Çelik Mesh Panel USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com
Güç Kaynağı : FSP FSP500-60AHBC 500W AKTIF PFC 85+ POWER SUPPLY

Hocam parça parça biraz zor olabilir onun için demiştim.
Parça parça almak çoğu zaman daha mantıklıdır. Toplamaktan anlamıyorsanız "güvenebileceğiniz" bir bilgisayarcıdan yardım alabilirsiniz. Parça konusunda forum olarak yardımcı oluruz fakat parçaları birleştirme konusunda bir tanıdık daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı