GTX 1650 Ti laptopı satıp 3050 Ti alınır mı?

Selaus4

Kilopat
Makaleler
1
Başlıkta da belirttiğim gibi. 2 ay önce 1650 Ti ekran kartlı bir dizüstü satın aldım fakat 3050 Ti sistemler tanıtıldı ve başlangıç fiyatlarının 749 dolar olacağı söyleniyor. Sizce satıp 3050 Ti almaya değer mi?

Başlıkta da belirttiğim gibi. 2 ay önce 1650 Ti ekran kartlı bir dizüstü satın aldım fakat 3050 Ti sistemler tanıtıldı ve başlangıç fiyatlarının 749 dolar olacağı söyleniyor. Sizce satıp 3050 Ti almaya değer mi?
TR piyasasına girmeden eldekinden olmayın hocam. Dolar ve teknoloji ürünlerinin fiyatları aşırı volatil. Geldiğinde görürüz ne kadara satılacak :)

Yurt dışından alacaksınız herhalde. 749 dolara bulursanız alın tabii ki :D . Ama imkansız gibi bir şey.

Türkiye fiyatı sizce ne olur? Tahmininiz var mı?

Vergi bey bunu beğenmedi.

Evet maalesef öyle bir durum da var :( ama 9000TL bandında olur diye düşünmüştüm.

TR piyasasına girmeden eldekinden olmayın hocam. Dolar ve teknoloji ürünlerinin fiyatları aşırı volatil. Geldiğinde görürüz ne kadara satılacak :)

Haklısınız TR'de fiyatları belli olmadan elimdekini satmam asla. Her şey her gün pahalanıyor zaten.

11. nesil 11800H ile satıyorlar. Bu yüzden olabilir. Ancak yinede 3060lı laptoplar daha uyguna bulunabiliyorken şu aşamada satmaları zor gibi.
Bence aynı fiyata 3060lı bir makine almak daha mantıklı zaten en azından 6Gb vram var yeni oyunlar falan düşünüldüğünde daha doğru olur. Şahsi düşüncem bu fiyatlara her ikisi de alınmaz da illa seçim yapılacaksa 3060 daha mantıklı.

Geri
Yukarı