GTX 1650 vs RX 570

Bütçe
5000
İki ekran kartı markasını da kullandım. 500 serisinin driver problemleri çok oluyor ve ısınması da ayrı bir dert. Eğer stabil olmasına önem veriyorsanız GTX tavsiye ederim.

Aşağıdaki videoya GTA 5 performansı dışında RX 570 bir tık daha önde. GTA 5'te aldıkları FPS neredeyse aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 5000 bütçe demişsiniz koyabilirseniz 500 daha koyup 1650 Super alın bence. Hatta o fiyata olan 1650 Super'ler var.

Aslında bu bütçede GTX 980 yapıştırdın mı çok iyi olur GTX 1060 6 GB gücünde bir kart bu kartlardan daha güçlü ayrıca.

Özellikle temiz GTX 1060 6 GB bulabilirse şahane hem aynı mimariye sahipler ve az da olsa bir tık daha güçlü. Ama arkadaşın kıyaslaması için ısınma açısından ve daha güncel bir kart olması sebebiyle GTX 1650 diyorum.

Özellikle temiz GTX 1060 6 GB bulabilirse şahane hem aynı mimariye sahipler ve az da olsa bir tık daha güçlü. Ama arkadaşın kıyaslaması için ısınma açısından ve daha güncel bir kart olması sebebiyle GTX 1650 diyorum.

Şundan 3 ay önce aynı bütçeyi koysa 980 TI-1070-1070 Ti bulabilirdi dolar bitirdi bizi.

Haklısınız laptop fiyatları oldu motor fiyatı, motor fiyatları oldu araba fiyatı. Yanılmıyorsam 2-3 sene önce arkadaşa sistem toplarken RTX 2060'ı 2 bin civarında bulmuştuk. Şimdi aklım almıyor o fiyatları. Ama durum bu diye mevcut birikmişi varsa almamak çözüm değil. Hatta aksine almadıkça şu koşullar altında birikmişi eriyebilir. Ve şu an aklında olan sistemi bile kaçırabilir. Bu arada GTX 980 uygun fiyat (nerede 😥) ve temiz bulunursa hiç affedilmemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı