GTX 1650'nin yandığı nasıl anlaşılır?

Sonuç olarak işi bilen ünlü bir ekran kartçıyla iletişimim sonucu kartın arızalandığını öğrendim garantiye göndereceğim.

Dosya Ekleri

• AB1DEE97-50DC-4895-A04C-38F46241151B.jpeg
    AB1DEE97-50DC-4895-A04C-38F46241151B.jpeg
    22,1 KB · Görüntüleme: 43
Garanti devam ediyorsa hiç uğraşma. Direkt ver garantiye değiştirsinler ya da onarsınlar. Sonuçta senden kaynaklı sorun değil. Eğer zorluk çıkarırlarsa tüketici mahkemesine ver. Her türlü hallederler o zaman.

Herkes değişirler demiş. Ama ben faturadaki rakamı iade edeceklerini düşünüyorum

Durduk yere hiçbir şey olmadan bir kart nasıl arızalanır acaba PSU kaliteli mi siz yokken voltajlarda bir dengesizlik olup kartı perte çıkarmış olmasın.

1650 çoğu yerde bulunabiliyor aslında bende değişim yaparlar diye düşünüyorum çok üst seviye bir kart olsaydı belki para iadesi kararı verirlerdi.

benimde bi fikrim yok vallahi psu ortalama kalite 1 senedir kullanıyordum bir kere sorun yaşamamıştım
Durduk yere hiçbir şey olmadan bir kart nasıl arızalanır acaba PSU kaliteli mi siz yokken voltajlarda bir dengesizlik olup kartı perte çıkarmış olmasın.

1650 çoğu yerde bulunabiliyor aslında bende değişim yaparlar diye düşünüyorum çok üst seviye bir kart olsaydı belki para iadesi kararı verirlerdi.

Durduk yere bir kart nasıl bozulur nasıl bir cümle. Kul yapımı olan elekronik bir cihaz. Durduk yere her şey bozulabilir.

Geri
Yukarı