GTX 1650S i3 9100F sistem alınır mı?

Anlamadım, yani 1080P orta-yuksek ayarlarda darboğaz olur mu?
Hocam şöyle açıklayayım. Siz sıfırdan sistem toplayacağınız için Ryzen tabanlı bir sistem öneriliyor. Eğer elinizde benim gibi i3 9100F hali hazırda var ise GTX 1650 Super modelini alabilirsiniz. Bir sıkıntı yaşamazsınız. Ben i3 9100F ile RX 590 kullanıyorum. Birçok oyun oynadım BF1, AC Origins gibi ve herhangi bir sıkıntı darboğaz yaşamadım. Ama Ryzen tabanlı bir sistemle daha iyi performans alırsınız.

Hocam şöyle açıklayayım. Siz sıfırdan sistem toplayacağınız için Ryzen tabanlı bir sistem öneriliyor. Eğer elinizde benim gibi i3 9100F halihazırda var ise GTX 1650 Super modelini alabilirsiniz. Bir sıkıntı yaşamazsınız. Ben i3 9100F ile RX 590 kullanıyorum. Birçok oyun oynadım BF1, AC Origins gibi ve herhangi bir sıkıntı darboğaz yaşamadım. Ama Ryzen tabanlı bir sistemle daha iyi performans alırsınız.

Ryzen 5 1600 AF almaya maalesef bütçem yok ileride sisteme hiç upgrade yapmayacağım (klavye mouse vs hariç) i3 9100F alınır mı?
Sistemi de 6-7 yıl kullanırım yüksek ayar takıntım yok.

Ryzen 5 1600 AF almaya maalesef bütçem yok ileride sisteme hiç upgrade yapmayacağım (klavye mouse vs hariç) i3 9100F alınır mı?
Yani ben i3 9100F işlemci ile memnunum benim işimi görüyor fakat ben size burada i3 9100F önersem beni linç ederler herhalde. :D Tercih sizin. Ve tamamen bütçe ile alakalı.

Geri
Yukarı