GTX 1650S i3 9100F sistem alınır mı?

i3 9100F kesinlikle önermiyorum 4-5 ay kullandım ağır oyunlarda takılma ve FPS dropları yaşadım.Büyük ihtimalle 4 core 4 thread olduğundan dolayı yetersiz kaldı.Şimdi Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum memnunum.

Teşekkürler, madem 1650 Super i3 9100F ile verimli çalışmıyor niye 1650 Super'e para veriyim ki? RX570 alacağım.

1650 Super i3-9100F ile verimli çalışır hocam. Burada arkadaşların size söylemek istediği şey i3-9100F yerine AMD Ryzen 5 1600AF gibi bir işlemci almanız. Ekran kartınızda bir sorun yok yani seçmiş olduğunuz işlemci sistem geliştirmeye pek müsait değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda darboğaz olmuyor mu?

720p low ayarlarda yük ekran kartının üstünden kalkmaya başlar, darboğazı anlayabilmeniz için kendi çözünürlüğünüzde olabildiğince yüksek ayarlarda oynamanız gerekiyor ki yükü tamamen ekran kartının üstüne attığınızda işlemcinizin yeterli gelip gelmediğini görün. Bu videoda da sonlara doğru yaklaştıkça ekran kartı kullanım oranı %99'larda seyrediyor.

720P Low ayarlarda yük ekran kartının üstünden kalkmaya başlar, darboğazı anlayabilmeniz için kendi çözünürlüğünüzde olabildiğince yüksek ayarlarda oynamanız gerekiyor ki yükü tamamen ekran kartının üstüne attığınızda işlemcinizin yeterli gelip gelmediğini görün. Bu videoda da sonlara doğru yaklaştıkça ekran kartı kullanım oranı %99'larda seyrediyor.

Anlamadım, yani 1080P orta-yuksek ayarlarda darboğaz olur mu?

Geri
Yukarı