Vatan Bilgisayar i3 9100F GTX 1650S sistem alınır mı?

Siparişi 1 haftaya veriyoruz.
Dostum eğer Vatan Bilgisayar' dan alışveriş yapacaksan kesinlikle mağazadan yap ben internet üzerinden almak gibi bir hata yaptım 20 Mayıs'ta sipariş verdiğim bilgisayar daha elime ulaşmadı. Sipariş verirken 5 gün içinde kargolanır dediler bugün yenice kargolandı bence uzak dur müşteri hizmetleride hiçbir işe yaramıyor.

Dostum eğer Vatan Bilgisayar' dan alışveriş yapacaksan kesinlikle mağazadan yap ben internet üzerinden almak gibi bir hata yaptım 20 Mayıs'ta sipariş verdiğim bilgisayar daha elime ulaşmadı. Sipariş verirken 5 gün içinde kargolanır dediler bugün yenice kargolandı bence uzak dur müşteri hizmetleride hiçbir işe yaramıyor.
Tatlı dille konuşunca ölü pixelli monitörümü bile değiştirdiler.

Tatlı dille konuşunca ölü pixelli monitörümü bile değiştirdiler.
Bende durumumu sakin bir şekilde izah ettim merak etmeyin sivri dilli birisi değilim. Beni bu kadar sinir eden ve geren şey firmanın durduk yere çok fazla pürüz çıkarması. Bu arada kargomu da yanlış ilçeye kargolamışlar böyle olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım.

Bende durumumu sakin bir şekilde izah ettim merak etmeyin sivri dilli birisi değilim. Beni bu kadar sinir eden ve geren şey firmanın durduk yere çok fazla pürüz çıkarması. Bu arada kargomu da yanlış ilçeye kargolamışlar böyle olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım.

Olur öyle hatalar sonuçta insan kusursuz değildir.

Kanka bugun aldım ekran kartı 1650 Super RAM'ın MHz'i düşük diyenler olacaktır Intel işlemcide MHz FPS'yi çok etkilemiyor yani kafana takma daha elıme ulasmadı 2-3 gune falan ulasır detayları yazarım eger Vatan'dan almak gıbı bır zorunlugun varsa bu fiyata gayet güzel bir PC fakat Vatan'dan alma gıbı bır zorunlulugun yoksa dıger sıtelerde göz atmanı tavsiye ederim :)

Geri
Yukarı