Vatan Bilgisayar i3 9100F GTX 1650S sistem alınır mı?

Kargolayınca ups çilesi başlayacak telefonu açmıyorlar hiç bir şekilde muhattap bulunmuyor.
8 gün oldu daha sipariş onaylanmadı, 3 kere mesaj attım. 1 kerede aradım. sıraya aldık bekleyin diyorlar. Telefonda 60 kişi sıra var. Kaç kişi çalışıyor merak ediyorum burada. Kargoya verilse içim rahat edecek ama henüz o aşamaya gelemedik.

Olur öyle hatalar sonuçta insan kusursuz değildir.
Buna kusur değil kasıtlı olarak mağdur etme denir bu sorunu tek ben yaşamıyorsam bir sürü insan yaşıyorsa firma sıkıntılı demektir. Ben hiç bir şekilde Vatan bilgisayar online alışveriş önermiyorum. Yerinizde olsam uzak dururum illa da oradan alıcaksam mağazaya giderim.
8 gün oldu daha sipariş onaylanmadı, 3 kere mesaj attım. 1 kerede aradım. sıraya aldık bekleyin diyorlar. Telefonda 60 kişi sıra var. Kaç kişi çalışıyor merak ediyorum burada. Kargoya verilse içim rahat edecek ama henüz o aşamaya gelemedik.
Benim az önce geldi. Kargoyu teslim alırken iyice kontrol et. Benim ekran kartı olan kutuyu geri vermeyi unuttular neyse ki aldık geri.

Son düzenleme:
Buna küsur değil kasıtlı olarak mağdur etme denir bu sorunu tek ben yaşamıyorsam bir sürü insan yaşıyorsa firma sıkıntılı demektir. Ben hiçbir şekilde Vatan Bilgisayar Online alışveriş önermiyorum. Yerinizde olsam uzak dururum illa da oradan alacaksam mağazaya giderim.

Benim az önce geldi. Kargoyu teslim alırken iyice kontrol et. Benim ekran kartı olan kutuyu geri vermeyi unuttular neyse ki aldık geri.

İyi günler dilerim, PC Free dos olarak gelecek. Windows 10'a yükseltmek nasıl olacak? Ve ayrıca formattan sonra ethernet kablosunu takınca İnternete bağlanabilir miyim?

İyi günler dilerim, PC Free dos olarak gelecek. Windows 10'a yükseltmek nasıl olacak? Ve ayrıca formattan sonra ethernet kablosunu takınca İnternete bağlanabilir miyim?
Format usbsi oluşturucaksın çok kolay youtube' dan öğrenebilirsin herkes yapabilir. Orijinal Windows 10 yüklersen tüm yazılımlar kurulu oluyor zaten.

Geri
Yukarı