GTX 1650S sistemde FiveM'de FPS düşmeleri

DemirkanK

Centipat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Ryzen 5 1600 AF, GTX 1650, 8 GB RAM kullanan arkadaşım FiveM'de hiç drop yemeden akıcı bir şekilde oynuyor. Ben Ryzen 5 2600, 1650 Super, 8 GB RAM ile drop yiyorum. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınız çift kanal kullanıyorsa ve siz tek kanal kullanıyorsanız sebebi bu olabilir. FiveM için 8GB zaten yetersiz orası ayrı. Başka alternatifleri sunabilmem için bana sıcaklık ve bileşenlerinizin kullanım değerlerini bildirmeniz gerekli.

Kasanızın bakım zamanı yani termal macun değiştirme tozları alma zamanı gelmiştir.
Onunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum kasayı güzelçe temizliyorum hep ve bu drop yeni değil
Onun grafik ayarları daha düşüktür ayrıyeten sizin grafik ayarlarınız nedir? RAM'den dolayı sorun bu arada.
ben grafikleri en düşüğe çekip de oynasam sonuç aynı yani
Arkadaşınız çift kanal kullanıyorsa ve siz tek kanal kullanıyorsanız sebebi bu olabilir. FiveM için 8GB zaten yetersiz orası ayrı. Başka alternatifleri sunabilmem için bana sıcaklık ve bileşenlerinizin kullanım değerlerini bildirmeniz gerekli.
ne zamanki kullanım değerlerini istiyorsunuz

Oyun içi kullanım ve sıcaklık değerlerini.
FiveM'de afterburner çalışmıyor ama nvidianın özel programını kullandım bir kaç saat önce kart 60 derece bandında geziyor kullanım da gayet stabil bir şekilde ilerliyor

FiveM'de afterburner çalışmıyor ama nvidianın özel programını kullandım bir kaç saat önce kart 60 derece bandında geziyor kullanım da gayet stabil bir şekilde ilerliyor
İşlemci sıcaklığına bakabilecek misiniz? FiveM üzerinde Afterburner`ı daha önce denemediğim için çalışıp çalışmadığını bilmiyordum, kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı