GTX 1660 Super %75 yükte çalışıyor

Said özcan

Hectopat
Daha fazla  
Dün sıfır GTX 1660 Super alıp taktım. Yalnız GPU kulanımım ortalama oyunlarda %75 civarı. Grafikleri en yükseğe çektiğim zaman ekran kartı zorlanınca %95-99'u görüyor. Örnek Cyberpunk ayarları Low yapınca %60-70 küsurda kulanımım olur ve düşük FPS almaya devam ediyorum. Ultra yapınca %99'u görüyor GPU kulanımı.
CPU kulkanımı % 60'ı geçmiyor, darboğaz olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kısaca ekran karını zorlayınca kullanım yüzdesi artıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ultra ayarlarda battefield 1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
orta ayarlarda battefield 1

Ultra ayarlar Far Cry 5
orta ayarlar Far Cry 5

Ultra ayarlar Witcher 3

Demek istediğim her oyunu Ultra açamam sizde hak verirsiniz. Örnek RDR2 orta ayalarda %75 GPU kulanımı 50 55 FPS var
Eski kartım GTX 1050 Ti ayarlar fark etmezsizin %95 %99 kullanıyordu

Hocam sorunuzla alakasız olduğu için kusura bakmayın, bu değerleri hangi programla görüyorsunuz acaba?

Hocam sorunuzla alakasız olduğu için kusura bakmayın, bu değerleri hangi programla görüyorsunuz acaba?

MSI Afterburner.
Sorunum düzeldi arkadaşlar.

Bunu yapmamla birlikte benim çektiğim sorun düzeldi teşekkür ederim Technopat :kalp:

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner.

Bunu yapmamla birlikte benim çektiğim sorun düzeldi teşekkür ederim Technopat :kalp:

Benim de sorunum gitti çok iyi. 4 çekirdek oynuyormuşum meğer. 8 sanal çekirdeğim çalışmıyormuş. Senin adına da sevindim.

MSI Afterburner.

Sadece bu oyunda mı faydalı oldu yoksa diğer oyunlarda düzeldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı