Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam peki bir şey danışacağım size bu sorun mudur yani kartı Vatan PC'ye götürüp değişim talep etmeli miyim ne yapmam gerekli.
Değişim talep etseniz de @Dragon Slayer 'nin dediği gibi belki de bu sorun yazılımsal değil, SK Hynix üretimi belleklerden kaynaklanıyorsa, değişim yaptığınızda da aynı kart olacağından VRAM çipleri de aynı olacaktır.
Başlarda bu sorunun kaynağının sadece yazılım hatası olduğunu düşünüyordum. Artık hata değil de ilgili Hynix bellek çipleriyle, Nvidia yazılımındaki "Optimum Güç Yönetimi Modu"nun uyumsuz olabileceği fikri daha mantıklı geliyor.
Bu yazdıklarım, tamamen tahminlerim doğrultusunda yazmış olduğum şeylerdir.

Değişim talep etseniz de @Dragon Slayer'nin dediği gibi belki de bu sorun yazılımsal değil, SK Hynix üretimi belleklerden kaynaklanıyorsa, değişim yaptığınızda da aynı kart olacağından VRAM çipleri de aynı olacaktır.
Başlarda bu sorunun kaynağının sadece yazılım hatası olduğunu düşünüyordum. Artık hata değil de ilgili Hynix bellek çipleriyle, NVIDIA yazılımındaki "optimum güç yönetimi modu"nun uyumsuz olabileceği fikri daha mantıklı geliyor.
bu yazdıklarım, tamamen tahminlerim doğrultusunda yazmış olduğum şeylerdir.

Anladım hocam en iyisi kartı satıp AMD kart almak gibi geliyor bana 5500 XT veya 5600 XT gibi.

Hocam peki bir şey danışacağım size bu sorun mudur yani kartı Vatan PC'ye götürüp değişim talep etmeli miyim ne yapmam gerekli.

Eğer iade ya da değişim imkanınız varsa yapmalısınız bence. İade alırsanız farklı bir kart alın. Değişim verirlerse de sorun devam ederse yine değişim talep edin. Benim talebim kabul edilmedi. Uygun bir zamanda garantiye gönderip inceleme ile değişim talep edeceğim etmezlerse de onların ayıbı, elden bir şey gelmez :D.

Eğer iade ya da değişim imkanınız varsa yapmalısınız bence. İade alırsanız farklı bir kart alın. Değişim verirlerse de sorun devam ederse yine değişim talep edin. Benim talebim kabul edilmedi. Uygun bir zamanda garantiye gönderip inceleme ile değişim talep edeceğim etmezlerse de onların ayıbı, elden bir şey gelmez :D.

Keşke AMD alsaymışım :D çok saçma bir sorun bu ya insanın canını sıkıyor gerçekten bakalım yarın ne diyecekler garantiye gitse çözebileceklerini de sanmıyorum kartta sıkıntı yok deyip yollarlar.
WattMan hatası ile karşılaşabileceğinizi düşünerek tercih yapınız.

WattMan hatasını çözmüşler diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı