Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam Nvidia denetim masasında güç seçeneği Maksimum performansı tercih et seçeneğinde mi ?
Eğer öyle ise Optimum güce alıp bilgisayarı yeniden başlatın. ozaman sorun ile karşılaşıyor musunuz öyle kontrol edin
böyle.PNG

Hiç bir ayara dokunmadım optimum güçteydi.

Arkadaşlar son durum nedir acaba? NVIDIA alalım problem yaşamayalım dedik ama pişman etti biraz. 461.40 kullanıyorum. Optimum güçte kullanmak istiyorum çünkü maksimum performansa alınca boşta 50 derecelere geliyor. Uyarlamalı da da sorun yaşanıyor diyenler var. Yani ayarı yapıp ekranın üstüne bakmaktan sıkıldım. PC aldık oynayamıyoruz psikolojim bozuldu.

Arkadaşlar son durum nedir acaba? NVIDIA alalım problem yaşamayalım dedik ama pişman etti biraz. 461.40 kullanıyorum. Optimum güçte kullanmak istiyorum çünkü maksimum performansa alınca boşta 50 derecelere geliyor. Uyarlamalı da da sorun yaşanıyor diyenler var. Yani ayarı yapıp ekranın üstüne bakmaktan sıkıldım. PC aldık oynayamıyoruz psikolojim bozuldu.

Sat kardeşim kartı. Her türlü alıcı bulursun. İdare etmek için bir kart al. E spor oyunları oyna. Piyasa düzelince de alırsın istediğin kartı. Çok yorma kafanı.

Merhaba benim kart Hynix çipsetli olmasına rağmen herhangi bir göz kırpma sorunu ile karşılaşmadım. İsterseniz NVIDIA'nın 456.71 sürücüsünü deniyin, benim kullandığım o.

Benim de psikolojim bozulmuştu. Gerçekten çok sinirim bozulmuştu. Kartı Vatan'dan almıştım iade talebi oluşturduk. Ya sorunu yazılımsal olarak çözecekler ya da iade edecekler miş. İade edilirse de stok bekleyeceğim. Şu an kötü bir laptopla idare ediyorum. Pişman değilim çok sinir bozucuydu. Kartı 2.elden satmak da mantıklıydı fakat sattığım kişi de bu sorunu yaşayacaktı. Uğraşmak istemedim.

Benim de psikolojim bozulmuştu. Gerçekten çok sinirim bozulmuştu. Kartı Vatan'dan almıştım iade talebi oluşturduk. Ya sorunu yazılımsal olarak çözecekler ya da iade edecekler miş. İade edilirse de stok bekleyeceğim. Şu an kötü bir laptopla idare ediyorum. Pişman değilim çok sinir bozucuydu. Kartı 2.elden satmak da mantıklıydı fakat sattığım kişi de bu sorunu yaşayacaktı. Uğraşmak istemedim.

Yüksek performansta yaşanmıyor sanırım ama inanki ekranın üstüne bakmaya korkuyorum daha denemek bile istemiyorum 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı