GTX 1660 Super sistemden cızırtı geliyor

• Konuyu başlatan Ged
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 954

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlarda başıma gelmeye başladı bu bilgisayarı ilk aldığımda yoktu. Mesela bilgisayar boşta oyunu açıyorum 1-1.5 saniyeliğine bir cızırtı geliyor bu sesin tarifi eski sabit diskler çalışırken (PS3'deki CD sesini bilenler ne demek istediğimi anladı) çıkan sese benziyor. Benim yorumum ekran kartının fanları dönmeye başladığı için geldiğinden yana çünkü sadece oyunu açarken oluyor başka zaman olmadı hiç. Hard disk kullanmıyorum SSD kullanıyorum ekran kartı Gigabyte GTX 1660 Super. Güç kaynağı Cooler Master Elite V3 600W sizce şüphelenmeli miyim?

Ben de aynı ekran kartını ve modelini kullanıyorum, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Hiç şiddetli bir şekilde "dınnn" sesi geldiği oldu mu? Matkapla masayı delermişcesine sanki.
Coil Whine bir zararı var mıdır garantiye yollanması gerekir mi?
Rahatsız edici sesten başka hiçbir sıkıntı yaşatmaz sana Coil Whine.

Ben de aynı ekran kartını ve modelini kullanıyorum, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Hiç şiddetli bir şekilde "dınnn" sesi geldiği oldu mu? Matkapla masayı deler mişcesine sanki.

Rahatsız edici sesten başka hiçbir sıkıntı yaşatmaz sana Coil Whine.

O kadar bariz ve rahatsız edici bir ses yok şu anda. Dediğim gibi sadece oyunlar açılırken çok ufak oluyor ama ufak deyip görmezden gelmek istemiyorum ileride büyük bir sorun yaşamamak için.

O kadar bariz ve rahatsız edici bir ses yok şu anda. Dediğim gibi sadece oyunlar açılırken çok ufak oluyor ama ufak deyip görmezden gelmek istemiyorum ileride büyük bir sorun yaşamamak için.
Fan sesi Coil Whine sesini kapatıyor zaten, benim asıl sıkıntım bazenleri herhangi bir oyuna ya da programa girdiğim zaman şiddetli bir şekilde "dınnn" sesi gelmesi. Matkapla masayı deliyormuş gibi bir ses, o derece şiddetli yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı