GTX 1660 Super ve Ryzen 5 5500 için 500W PSU yeterli olur mu?

Takobat

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Baktığımda kaliteli 500W yeterli olur diyorlardı Xigmatek 500W yeterli olur mu? Xigmatek kalitelidir diye biliyorum Xigmatek EN40704 500W X-Power X-Calibre 500 80Plus Power Supply Amazon.com.tr

Bu yeterliyse bunu alacağım ve kaliteliyse.
DeepCool güzel markadır, güzel olduğu kadar da delidir. Alabilirsiniz.

Delidir dememin sebebi bir kasa içinde CPU'ya 6 fan bağladıkları falan oluyor.

Bir önceki kasamın güc kaynağı ve kasası Rampage'di 5 yıl kullandım hala sessiz ve düzgün çalışıyor.

Hocam fason mallar diyorum, normal bir ürün 10 yıl dayanıyorsa bunlar 6-7 yıl. Kondansatörlerin patlama riski var ki herkes sizin kadar şanslı değil.

DeepCool güzel markadır, güzel olduğu kadar da delidir. Alabilirsiniz.

Delidir dememin sebebi bir kasa içinde CPU'ya 6 fan bağladıkları falan oluyor.

Hocam fason mallar diyorum, normal bir ürün 10 yıl dayanıyorsa bunlar 6-7 yıl. Kondansatörlerin patlama riski var ki herkes sizin kadar şanslı değil.

Anladım hocam ama bu patlama riski bütün PSU'larda var Rampage fanı değilim ama çöp detirtmem

Anladım hocam ama bu patlama riski bütün PSU'larda var Rampage fanı değilim ama çöp detirtmem.
Hocam galiba kondansatörler hakkında hiç bilginiz yok, DeepCool, Aerocool, Xigmatek gibi markalardan alan insanların 100'de 1'i falan şikayet ederken fason mallardan 100'de 25'i şikayetçi. İnternete yazın direkt çıkar. Rampage PSU deneyimleriniz?

Geri
Yukarı