GTX 1660 Ti GTA 5 Düşük FPS Sorunu

ArenosSsS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim i7 4770, 8 GB single channel DDR3 RAM, GTX 1660Ti ekran kartım var. Diğer oyunlarda yüksek FPS almama rağmen GTA 5'te bir türlü 60 FPS'den yukarı alamıyorum.

Gta 5 eski bir oyun olabilir ama yabana atmayın. Yüksek ayarlarda VRAM abanan bir oyun.
Onun dışında sıcaklık değerlerini, CPU ve GPU nun çalışma frekanslarını paylaşırsan yardımcı olunabilir.

MSI Afterburner ile değerleri paylaşır mısın?
Arkadaşlar çok özür dilerim geç döndüğüm için fakat yazı yazma yasaklama vardı değerler ekteki videoda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikey senkronizasyonu kapat. Eğer hala aynı değerleri alıyorsan. Çimen kalitesi kenar yumuşatma gibi ayarları biraz yükseltmeyi dene. Ben de 1060 6GB var daha yüksek grafiklerde oynuyorum daha iyi FPS alıyorum şu an sana göre.

Dikey senkronizasyonu kapat. Eğer hala aynı değerleri alıyorsan. Çimen kalitesi kenar yumuşatma gibi ayarları biraz yükseltmeyi dene. Ben de 1060 6GB var daha yüksek grafiklerde oynuyorum daha iyi FPS alıyorum şu an sana göre.
Dikey senkronizasyon oradaki ayarlarda ki adı nedir birde ramim 1*8 Gb ddr3 ram var fps düşüklüğü ondanda olabilir mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı