GTX 1660 Ti GTA 5 Düşük FPS Sorunu

ArenosSsS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim i7 4770, 8 GB single channel DDR3 RAM, GTX 1660Ti ekran kartım var. Diğer oyunlarda yüksek FPS almama rağmen GTA 5'te bir türlü 60 FPS'den yukarı alamıyorum.

RAM kullanımı bende de öyle. FPS'nin öyle takılmasıyla bir alakası yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrun yeni değerler
bu arada işlemci i7-4770

Dediklerimizi yapacak mısın? Ayarlarda hala V-Sync açık. Advamced grafiklerde de mavi barları fulle.
yanlış videoyu atmışım çok özür dilerim
RAM ile alakala değil bu problem.
Forumları araştırıp baktım hatta yeni bir konu bile açtım insanlar yüksek performanslı ekran kartlarında tek kanal değil çift kanal RAM kullanılması gerektiğini çünkü o zaman bit hızlarının artacağını böylelikle ekran kartını ve işlemci daha iyi besleyip güzel Fps elde edileceğini söylemişler bende yakın zamanda en geç 3 hafta içinde çift kanal RAM geçeceğim yazan herkese teşekkürler
Dediklerimizi yapacak mısın? Ayarlarda hala V-Sync açık. Advamced grafiklerde de mavi barları fulle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

yanlış videoyu atmışım çok özür dilerim

Forumları araştırıp baktım hatta yeni bir konu bile açtım insanlar yüksek performanslı ekran kartlarında tek kanal değil çift kanal RAM kullanılması gerektiğini çünkü o zaman bit hızlarının artacağını böylelikle ekran kartını ve işlemci daha iyi besleyip güzel Fps elde edileceğini söylemişler bende yakın zamanda en geç 3 hafta içinde çift kanal RAM geçeceğim yazan herkese teşekkürler

sonuç nedir ?

Sistemi sattım çünkü Amerika’ya gittim ve oradan R5 2600 16 GB 3000 MHz bir sistem topladım ve sorunum böyle çözüldü. Yazan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı