GTX 1660 Ti ve i5 7500 Sistem Kilitlenme sorunu

serkanktm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Oyun oynarken birden monitör bilgisayardan sinyal alamadı ve oyun Discord otomatik kapandı. Yani bilgisayar tamamen işlevsiz hale geldi. Bilgisayarı düğmesinden kapatıp yeniden açtığımda ise hiçbir sorun olmamış gibi açılıyor, oyuna da girebiliyorum. Bu olay başıma son bir ayda 4 kez geldi. Sebebi ne olabilir? Yardımcı olur musunuz lütfen?

Sistem:
ASUS 1660 Tİ
i5 7500
16 GB RAM

Format at. Eğer format atmak istemiyorsan bilgisayarına virüs programı kur. Tavsiyem Bitdefender olacaktır, norton veya kaspersky da kurabilirsin. 30gün boyunca ücretsiz deneme sürümünü indir. Tam tarama yaptır bilgisayarına. Virüs falan bulursa silsin hep onları. Eğer hala düzelmezse temiz bir format atarsan bu sorunun düzelebilir.

Format at. Eğer format atmak istemiyorsan bilgisayarına virüs programı kur. Tavsiyem Bitdefender olacaktır, norton veya kaspersky da kurabilirsin. 30gün boyunca ücretsiz deneme sürümünü indir. Tam tarama yaptır bilgisayarına. Virüs falan bulursa silsin hep onları. Eğer hala düzelmezse temiz bir format atarsan bu sorunun düzelebilir.
2 ay önce işlemci değişti RAM taktım ve ekran kartı da değişti hiç format atmadım dediğiniz gibi yapacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı