GTX 1660 Ti vs GTX 1650

V15.2 benim kullandığım notebook. Performans anlamında beklenen neyse onu veriyor. 1650 super olan notebooklar varsa onları alırsanız bundan 5-10 fps fazla vereceğini düşünüyorum.
Ama performansı çok etkilemese de intel işlemcilerin ısınmasını (85-90 derece) da göz önüne alın
85-90 derecenin ne gibi olumsuzlukları var bahsedebilir misiniz?
Mesela elinize hissettiriyor mu klavyede?
Ya da uzun kullanımda sıkıntı verir mi? Işlemcinin normal sıcaklık aralığı nedir?

Hocam sizce içim rahat bir şekilde monster alabilir miyim?
Daha önce monster deneyiminiz oldu mu?
Biraz yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.
Şuan kullanıyorum ve teknik servisleri vs gayet iyi. Ama paranız varsa daha üst markalara geçebilirsiniz tabiki.

Tamam şikayetvar sitesinde aratırsan görürsün bir sürü şikayetçisi var. Markayı karalamıyorum, siz nasıl james donkey ya da adata su630 alırken "HOCOM OLMO ONLOR KORONOK SORONLU" diyorsanız bende burada arkadaşı bir hata yapmaması için uyarıyorum. Yoksa işim gücüm olmaz banane monsterın saçmalıklarından.
Önce çocuk gibi cevap vermeyi bırak. Varsa problem biz de önermeyiz zaten. Hangi modelini kullandın?

Yalnız bu dediğiniz sorun SSD ile alakalı değil mi?

Tamamda kardeşim ben bu ssdyi seçebiliyor muyum? Bunun içine koyan firma markasını kalitesini seçiyor sunuyor. Ben alırken yaaa o olmasın bu olsun diyemiyorum değilmi? 5400 tl para verirken insan ister istemez kaliteli bir parça bekler.

Önce çocuk gibi cevap vermeyi bırak. Varsa problem biz de önermeyiz zaten. Hangi modelini kullandın?
Çocuk gibi cevap vermiyorum, sizin gibi çok bilmiş usta kişilerin bu tavırlarını kendimce anlamlandıramıyorum. Hayır kardeşim senelerce deneyimledim rezaleti. Sanki laptobu ben diziyorum bana gelmis "Kanıt?" diyorsun. Bir bildiğimiz var ki almayın diyoruz.
Monster Notebook Ssd-Fan-Soğutma-İşletim Sistemi Problemleri - Şikayetvar
Şikayetlerden bazıları kimisi çözülmüş kimisi hala sonuca varamamış.

Çocuk gibi cevap vermiyorum, sizin gibi çok bilmiş usta kişilerin bu tavırlarını kendimce anlamlandıramıyorum. Hayır kardeşim senelerce deneyimledim rezaleti. Sanki laptobu ben diziyorum bana gelmis "Kanıt?" diyorsun. Bir bildiğimiz var ki almayın diyoruz.
Monster Notebook Ssd-Fan-Soğutma-İşletim Sistemi Problemleri - Şikayetvar
Şikayetlerden bazıları kimisi çözülmüş kimisi hala sonuca varamamış.
Bak kardeşim öncelikle şu tavırlarından vazgeç. Kimsenin çok bilmişlik yaptığı felan yok. Senin söylediğin lafa karşılık olarak kanıt istedim. Sen de Monster'ın bir modelini kullanıp problem yaşadığını söyledin. Sana hangi modeli kullandığını soruyorum bana şikayetlerle ilgili siteyi atıyorsun. Bak mesela bir önceki sayfada GökhanSünbül arkadaş SSD'si için okuma-yazma hızlarının normal olduğunu söyledi. Bir sürü Monster kullanan arkadaşım var. Sadece ısı problemi yaşıyorlar. Hala cevap vermedin model hakkında.

Bak kardeşim öncelikle şu tavırlarından vazgeç. Kimsenin çok bilmişlik yaptığı felan yok. Senin söylediğin lafa karşılık olarak kanıt istedim. Sen de Monster'ın bir modelini kullanıp problem yaşadığını söyledin. Sana hangi modeli kullandığını soruyorum bana şikayetlerle ilgili siteyi atıyorsun. Bak mesela bir önceki sayfada GökhanSünbül arkadaş SSD'si için okuma-yazma hızlarının normal olduğunu söyledi. Bir sürü Monster kullanan arkadaşım var. Sadece ısı problemi yaşıyorlar. Hala cevap vermedin model hakkında.

Abra A7 V7.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook benimkinde tek fark rgb klavye yoktu. Bu arada klavye sorunu 1 yıldan sonra kullanıcıların %75 inde baş gösteriyormuş. Bir arkadaşımda tulpar serisi var ondada u-i-l-6-numlock tuşları basmıyordu servis halleti. Çözülmeyen bir şey değil ama bir dünya para verip bu sıkıntıyı yaşamak üzüyor.

Abra A7 V7.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook benimkinde tek fark rgb klavye yoktu. Bu arada klavye sorunu 1 yıldan sonra kullanıcıların %75 inde baş gösteriyormuş. Bir arkadaşımda tulpar serisi var ondada u-i-l-6-numlock tuşları basmıyordu servis halleti. Çözülmeyen bir şey değil ama bir dünya para verip bu sıkıntıyı yaşamak üzüyor.
SSD marka modeli bile belirtilmemiş. Kontrol etmeden mi aldın?
{6F490A8B-DBB8-4892-B156-4BFD5319E2D3}.png.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı