GTX 1660 ve i7 7700 Sistemde FPS düşüşü

Riot Vanguard

Hectopat
Makaleler
1
Evet, doğru duydunuz. Fortnite destansıda FPS 120 civarlarında dolanırken bir anda 60 70 gibi değere inip çıkıyor neden oldu ki?

Sistemini tamamen yaz. MSI Afterburner indir; oyun içinde, özellikle FPS düşüşü yaşadığın zamanlardaki GPU, CPU kullanımlarını ve sıcaklıklarını gözlemle. Ekran kartı sürücülerinin güncel olduğundan emin ol.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı sürücülerini kontrol et, BIOS. Doğru sürücüyü kurduğundan emin ol.
Oyundayken sıcaklık değerlerini göster.
Virüs olabilir, bilgisayarı yavaşlatabilir bu program ile tarama yap.

uyarı yedim pardon bu 2. hesap
antivirüs olarak eset var ramide aslında başlıkta belirtmiştim ama düzeltmiş otomatik 16gb ram msi armor gtx 1660 i7 7700 128 ssd 1tb hhd h110m anakart
ve 600 watt psu
pcyi dün aldım
herzaman yapmıyor
25 30 snde bir
sıcaklık normal ve arkada torrent chrome gibi gibi uygulamalar çalışıyor ondan olabilir mi acaba ?
pcde yavaşlama yok

Son düzenleme:
uyarı yedim pardon bu 2. hesap
antivirüs olarak eset var ramide aslında başlıkta belirtmiştim ama düzeltmiş otomatik 16gb ram msi armor gtx 1660 i7 7700 128 ssd 1tb hhd h110m anakart
ve 600 watt psu
pcyi dün aldım
herzaman yapmıyor
25 30 snde bir
sıcaklık normal ve arkada torrent chrome gibi gibi uygulamalar çalışıyor ondan olabilir mi acaba ?
pcde yavaşlama yok
Hocam fortnite optimizasyon konusunda biraz sorunlu bir oyun. Daha kötü sistemlerde çok rahat oynanırken bazı yeni sistemlerde bunun gibi anlamsız FPS düşmeleri yaşanabiliyor. Eğer oynayışınıza etki etmiyorsa fazla takmayın kafaya.

Windows 10 crackli ondan olabilir mi?

Hocam Fortnite optimizasyon konusunda biraz sorunlu bir oyun. Daha kötü sistemlerde çok rahat oynanırken bazı yeni sistemlerde bunun gibi anlamsız FPS düşmeleri yaşanabiliyor. Eğer oynayışınıza etki etmiyorsa fazla takmayın kafaya.

PC'ye reset etınca düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı