GTX 1660S sistemde FPS yüksek olmasına rağmen oyun akıcı değil

İşletim sistemi
Windows 10

emirhaNz1

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHZ
Ekran kartı
GTX 1660s 6 Gb
Anakart
Gigabyte
İşlemci
Ryzen 5 3500x 3.6 Ghz
Arkadaşlar selam. Bende Ryzen 5 3500X var GTX 1660S var ve yeni monitör aldım alalı 1 ay oldu. 165 Hz bir monitörüm var ViewSonic VX2468PC ama oyun bu aralar çok laglı gibi CS:GO oynuyorum pingim 50-60 olmasına rağmen oyun hiç akıcı değil ve bayağı lag var gibi. FPS'im 300-400 olmasına rağmen akıcı gelmiyor. Oyun onun dışında bu aralar aşırı derecede drop yiyorum oyunda sistemim de kötü değil ama neden drop yediğim hakkında da yardıma ihtiyacım var cevaplarsanız çok sevinirim.

Windows Ara>Ekran Çözünürlüğünü Değiştir>Gelişmiş Görüntü Ayarları>165 Hz

Windows Ara>Ekran Çözünürlüğünü Değiştir>Gelişmiş Görüntü Ayarları>165 Hz
yok kanka yaptım o ayarı ben 165 hz e çektim yinede böyle

Hocam oyunda moution blur ayarı varsa onu kaaptın ilk önce sonra manika_a adlı arkadaşın dediğini yapın.

CS de doku akışı olarak Motion blur kapalı devre dışı yani yine de böyle ama.

Arkadaşlar selam. Bende Ryzen 5 3500X var GTX 1660S var ve yeni monitör aldım alalı 1 ay oldu. 165 Hz bir monitörüm var ViewSonic VX2468PC ama oyun bu aralar çok laglı gibi CS:GO oynuyorum pingim 50-60 olmasına rağmen oyun hiç akıcı değil ve bayağı lag var gibi. FPS'im 300-400 olmasına rağmen akıcı gelmiyor. Oyun onun dışında bu aralar aşırı derecede drop yiyorum oyunda sistemim de kötü değil ama neden drop yediğim hakkında da yardıma ihtiyacım var cevaplarsanız çok sevinirim.

Konsola +graph yazdığınızda var kısmında ms kaç gözüküyor? Büyük ihtimalle probleminiz orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı