GTX 2080 ve GTX 2070 geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nvidia'nın yeni kartlarını mart ayında tanıtacağı tahmin ediliyordu zaten. Ama sızdırılan bilgilere göre bu yeni iki kart 12 Nisan günü çıkışını yapacakmış. Nvidia'nın kasım ayından itibaren GP102 teknolojisini sonlandırdığı da söyleniyor. Son aylarda iyice fırlayan kart fiyatlarının sadece mining kaynaklı olmadığını düşünüyordum. Bana mantıklı geldi. Siz ne düşünüyorsunuz, kartların fiyatı nasıl olur, 2060, 2050 gibi modelleri ne zaman görürüz?

Son düzenleyen: Moderatör:
980Tİ 1070'ten daha iyi değil.

Yeni güncel sürücülerle beraber 1070, 980Ti'ın biraz önüne geçti. Ancak genel olarak bakıldığında (CUDA çekirdek sayısı gibi) 980Ti, 1070'den daha iyi bir karttır. Örneğin şuanda kullanmakta olduğum Asus ROG Strix GTX 980Ti OC Edition ekran kartım, bir çok 1070'i geride bırakabilecek potansiyele sahip bir kart. Ayrıca OC potansiyeli de şahane. Yani sözüm ona eski kart, artık pek işe yaramaz mentalitesi doğru bir mentalite değil.
Nerede 980ti kötü karttır, kullanılamaz yazmışım göremedim.

Açıkcası neyin geldiği artık umrumda bile değil. GTX 9xx serisinden beri bilgisayar almak için para biriktiriyorum hâle elde avuçta 0. Koca 0. 0,0,0,0,0 ve 0.
HD4650'im ile oyun oynamak için kıvranıyorum.
Ancak fiyatların ucuz olması benim için çok iyi olur. Belki PC alabilirim. Performans artışı ise çoğu yerde %20-30 felan diyorlar ama gelmeden öğrenemeyiz tam olarak.

Allah bana da nasip etsin. Deliriyorum gün geçtikçe, her yeni seri de bu çıkmasına 4-6 ay kala ben bu seriden alacağım diyorun işler hep ters gidiyor nedendir bilmiyorum. Doğduğum andan beri hep işlerim ter gitti, neden bu sıkıntılar hep beni bulur diye düşünüyorun sorguluyorum sonuç sıfir. Hayırlısı olsun. :neo::neo::neo::neo:l:neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::technopat:

Yazın gibi.
Öff ben de yazın bilgisayar toplayacagım 7000 TL'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GİGABYTE gtx 1070'i satıp 1080ti almak istiyorum.Ama çok pahalı arkadaş.5000,6000 tl nedir.

Söylentilere inanmayın. Nvidia tarafından resmi bir açıklama yapılmadıkça bunu bilemeyiz. Bize düşen sadece beklemek.

Yeni seri RTX 2000 olarak geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı