GTX 550 Ti e-spor oyunları için yeterli mi?

Dragon Slayer

Hectopat
Merhaba, Zotac GTX 550 Ti ekran kartı ile akıcı bir şekilde LoL, CS:GO ve Valorant oynayabilir miyim?
Arada sırada da GTA 5 oynamak istiyorum. Kasma donma olur mu? FPS değerleri ne olur taminen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasma olur. LOL ve Valorant hiç oynamadım ancak CS:GO ve özellikle GTA V saç baş yoldurur. Bu yorumumu diğer bileşenlerinizi bilmeden, gönül rahatlığıyla yapıyorum.

Kâhinmiyiz biz sistemini yazar mısın?Beyin gücümlemi öğreneyim yoksa?
Kasma olur. LOL ve Valorant hiç oynamadım ancak CS:GO ve özellikle GTA V saç baş yoldurur. Bu yorumumu diğer bileşenlerinizi bilmeden, gönül rahatlığıyla yapıyorum.
550 TI varsa sistemde galiba i3 var veya i5.

Çok bir şey bekleme o karttan. CS:GO, LoL gibi oyunları bir şekilde oynarsın ama GTA 5 biraz zor. Sadece ekran kartı için konuşuyorum sistem belirtmediğin için.

GTA 5 açabilirsin ama kasmaktan oynayamazsın.CS GO Valorant gibi giriş seviye sistem gerektiren oyunları low ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CS:GO, Valorant oynatır. GTA 5 düşük ayarlarda 1 GB Vram'i geçmeyecek şekilde ayar yaparsanız rahatlıkla 50 FPS oynayabilirsiniz. Fakat 720P de :D

Yeni konular

Geri
Yukarı