GTX 550 Ti e-spor oyunları için yeterli mi?

GTA 5 oynatır her türlü ben ocla 60 70 FPS genelde alıyorum o ekran kartıyla High üstü biraz ayarları çekince şu MSAA falan hariç 40 FPS civarı oluyor. Ful HD çözünürlük bu arada.
Konuyu hortlattım galiba. Ama değmez bence yaktığı elektiriğe bile çok eski kart GT 1030 bile alsan çok daha iyi.

Arkadaşımdan aldım 200 liraya. İade etmek hoş olmaz. Kullanalım bakalım. Macununu kendim yeniledim. Fanından arada bir ses geliyor. Hala çok ısınıyor ama :D

CS:GO, Valorant gibi oyunlar işlemciyi baz alır. Ekran kartını yüksek tutmanızda tabii ki fayda var, fakat işlemciniz bu oyunlarda daha çok ön plana çıkıyor. Ekran kartı kötü, alabiliyorsanız GTX 900 serisine yönelmelisiniz. İkinci el olarak bulabilirsiniz.

CS:GO, Valorant gibi oyunlar işlemciyi baz alır. Ekran kartını yüksek tutmanızda tabii ki fayda var, fakat işlemciniz bu oyunlarda daha çok ön plana çıkıyor. Ekran kartı kötü, alabiliyorsanız GTX 900 serisine yönelmelisiniz. İkinci el olarak bulabilirsiniz.

Aldım kartı. Arkadaşımdı zaten satan kişi. Valorant ve LoL'de sorun yok. Ayarlar yüksekte iken CS de smoke varsa oyunum bitiyor :D. GTA'dan vazgeçtim bile.

Aldım kartı. Arkadaşımdı zaten satan kişi. Valorant ve LoL'de sorun yok. Ayarlar yüksekte iken CS de smoke varsa oyunum bitiyor :D. GTA'dan vazgeçtim bile.

Dostum GTA 5 nasıl kötü 1080p de OC la ben 60 70 FPS alıyorum.
Dosum GTA 5 nasıl kötü 1080p de OC la ben 60 70 FPS alıyorum.

Bu arada ekran kartı markası ne benimki ASUS ısnma yaşamıyorum 2013'den beri bende reis bana mısın demiyor hala OC bile yaptım sen düşün.

Dostum GTA 5 nasıl kötü 1080p de OC la ben 60 70 FPS alıyorum.

Bu arada ekran kartı markası ne benimki ASUS ısnma yaşamıyorum 2013'den beri bende reis bana mısın demiyor hala OC bile yaptım sen düşün.

Marka Zotac, GTA V denemedim henüz. CS de ayarlar en yüksekte iken kasıyordu. GTA V'te denemeye gerek yok dedim ben de. Deneyeyim bakalım.

Marka Zotac, GTA V denemedim henüz. CS de ayarlar en yüksekte iken kasıyordu. GTA V'te denemeye gerek yok dedim ben de. Deneyeyim bakalım.
GTA 5 çok eski saten bu ekran akrtı 2011 de çıktı gta 5 2013 saten gta 5 en az gt9800 istiyordu heralde ısınmay aşamassan oc da yapabilirsin 5 6 fps fark eder bazı oyunlarda 10 falan

Yeni konular

Geri
Yukarı